ביטוח משכנתא AIG

חברת AIG היא גוף ביטוח בינלאומי שמציע שירותים פיננסיים במגוון תחומים ללקוחות שלו. בין השאר ניתן לקבל דרך החברה שירותי ביטוח רכב, ביטוח מסחרי, ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא ועוד.

ביטוח משכנתא של חברת AIG

ביטוח משכנתא AIG

ביטוח משכנתא מחויב על ידי הבנקים במקרה של כל בקשה לקבלת הלוואת דיור מצד רוכשים פוטנציאליים. הביטוח מחולק לשני חלקים – ביטוח חיים שמכסה על מקרי מוות של הלווה או אחד הלווים וביטוח דירה שבא לכסות על נזקים פוטנציאליים לנכס הנדל"ן (שמתפקד כביטחונות כנגד המשכנתא). ככלל, בחירה בפוליסת ביטוח דרך חברה מקצועית הינה מקיפה יותר ויותר משתלמת ללווים מהאפשרויות שמוצעות להם בבנקים למשכנתאות.

היתרונות הייחודיים של איי איי ג'י ביטוח משכנתא נעוצים בהטבות השונות ובאפשרויות להרחבת הכיסויים. בין השאר, AIG מציעה ללקוחות לשלם פרמיה קבועה ולבטל כליל תשלומים בשלוש השנים האחרונות של המשכנתא, לקבל הנחת פרמיה במקרה של תוספת ביטוח תכולת דירה, תנאי תשלום מיוחדים למקרים של מחלה סופנית של אחד הלווים ועוד.

הרחבת הכיסויים של ביטוח משכנתא נותנת אפשרות להתמודד עם מקרים ביטוחיים כמו נכות ואובדן כושר עבודה באופן קבוע, שלא קיימים בחברות אחרות. ביטוח משכנתא AIG מאפשר ללווים לקבל פירעון מלא של המשכנתא גם במקרים אלו ולחסוך עוגמת נפש רבה.

ביטוח משכנתא AIG – טלפון ויצירת קשר

ניתן ליצור קשר טלפוני עם מוקד השירות של איי איי ג'י ביטוח משכנתא בטלפון 03-9272300. בנוסף לכך, AIG מתפעלת מוקד זהב למקרי חירום שזמין ללקוחות עשרים וארבע שעות ביממה בטלפון 1800-430-430.

אתר החברה מאפשר ללקוחות של ביטוח משכנתא AIG להיכנס לחשבון האישי שלהם, לבדוק את פרטי התשלומים ולקרוא על השירותים המוצעים במסגרת הפוליסה. בנוסף לכך, אנשים שמעוניינים לפנות לחברה, יכולים למלא טופס שמציין את הפרטים האישיים שלהם ומהות הבקשה.

אם אתה מחפש אופציות זולות בעלות כיסוי מקיף של ביטוח משכנתא, הגעת למקום הנכון. המומחים של אתר צוק ביטוח יבחנו את המאפיינים האישיים שלך ויתאימו לך את הפוליסה המשתלמת ביותר בלי שום עלות או התחייבות. כדי לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח משכנתא