ביטוח משכנתא 9 מיליון

אחד מהתנאים שמעמידים הבנקים בפני הלווים שמעוניינים לקחת משכנתא לרכישת דיור, זה ביטוח משכנתא. הביטוח מורכב משני חלקים שונים שבאים לתת מענה על אירועים חריגים פוטנציאליים, שיכולים לקרות במהלך תקופת החזר המשכנתא – ביטוח חיים וביטוח דירה.

חישוב ביטוח משכנתא של 9 מיליון

ביטוח משכנתא 9 מיליון

הפוליסות של 9 מיליון ביטוח משכנתא ייחודיות בכך שהן משווקות ללא תיווך סוכני ביטוח – דבר שמאפשר ללקוחות לחסוך הוצאות מיותרות ולהתנהל ישירות מול החברה. תשעה מיליון ביטוח היא אחד מהגופים הגדולים והמוכרים בישראל והאפשרויות של ביטוחי המשכנתא בו הן רחבות ומתאימות למגוון גדול של לקוחות.

ביטוח חיים למשכנתא 9 מיליון

מכיוון שמשכנתא הינה הלוואה בנקאית ארוכת טווח במיוחד שההחזר שלה מגיע לעיתים עד תקופה של שלושים שנה, יכולים להתרחש בטווח זמן זה אירועים שונים שישפיעו על מצבם הכלכלי של הלווים, ובין השאר גם מוות של אחד הלווים.

במקרה כזה, יכולה להיווצר סיטואציה בעייתית במיוחד מבחינת הבנק – חלק גדול מההכנסות החודשיות של הלווים נעלם ואין אפשרות להמשיך לשלם את המשכנתא בצורה סדירה. הבנק נאלץ לממש את הביטחונות ולפנות לווים מהדירה שלהם לאחר המשבר שפקד אותם – מצב אינו רצוי שגם נראה רע מבחינה ציבורית.

הבנק מעוניין כמובן לבטח את עצמו ממקרים כאלה ולכן דורש מהלווים לבטח את עצמם בביטוח חיים שניתן לבצע במסגרת 9 מיליון ביטוח משכנתא. במקרה של מוות אחד הלווים, המשכנתא נפרעת במלואה והכסף מועבר לבנק.

ביטוח משכנתא 9 מיליון – טלפון ויצירת קשר

מוקד השירות של 9 מיליון זמין בטלפון 03-9000000 ומיואש על ידי נציגים מקצועיים שמסייעים ללקוחות המתעניינים בביטוח משכנתא. ניתן גם להשאיר הודעה באמצעות אתר החברה או בפקס ולהמתין עד שנציג יצור קשר טלפוני. בנוסף לכך, כל לקוח יכול להיכנס לעמוד האינטרנט של החברה, לקבל מידע אישי ולבחור מבין טפסים שימושיים רבים.

במידה ואתה מעוניין לברר על האופציות המתאימות והזולות ביותר של ביטוח משכנתא, אנו בפורטל צוק ביטוח מאפשרים לך להשוות בין כל הפוליסות המשתלמות ביותר של ביטוח משכנתא. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח משכנתא