ביטוח משכנתא שירביט

שירביט היא חברה מוכרת ובעלת ניסיון בתחום הביטוח בישראל, כאשר תחומי הפעילות שלה נוגעים בין השאר לביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, ביטוח אלמנטארי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח משכנתא ועוד. שירביט זוכה לפופולאריות בציבור בגלל המחירים האטרקטיביים של הפוליסות הזמינות ומעניקה שירות מקצועי ללקוחות בסניפים, במוקדים הטלפוניים ודרך אתר האינטרנט של החברה.

לוגו של חברת הביטוח שירביט

 

ביטוח חיים באמצעות פוליסת ביטוח משכנתא שירביט

פוליסות ביטוח משכנתא הולכות וצוברות תאוצה בשנים האחרונות וזאת בעיקר בגלל שהבנקים דורשים ביטוח מסוג זה כתנאי לקבלת משכנתא – הגידול המשמעותי בביקוש לנדל"ן מביא בתורו גם לדרישה גבוהה יותר של הלוואות דיור והביטוחים הנלווים אליהן. הסיבה לחיוב הבנקאי מגיע בעיקר משיקולים של הורדת סיכוני האשראי של הלקוחות ורצון להתמודד עם בעיות פוטנציאליות שיכולות להתעורר בטווח הארוך (החזר משכנתא יכול להתפרס על שלושים שנה).

ביטוח משכנתא בשירביט מתחלק לשני כיסויים עיקריים שאחד מהם הוא ביטוח החיים של הלווה. סעיף זה של הפוליסה בא לתת מענה לסיטואציה פוטנציאלית, כאשר אחד הלווים נפטר לפני תום החזר ההלוואה וכעת משתנים יחסי הגומלין בין הבנק לבעלי החוב. כדי להימנע ממצב בעייתי של התמודדות מול משפחה שמתקשה לשלם תשלומים שוטפים ולדרוש מהם לפנות את הבית, הפיצויים מחברת הביטוח מועברים באופן מלא לרשות הבנק ואילו המשכנתא נפרעת לחלוטין.

הפתרון הזה אופטימאלי גם לבנק שלא צריך להתמודד עם סיכונים גדולים יותר ואולי להפעיל כלים משפטיים וגם לדיירי הנכס שפורעים את הלוואת הדיור ומקבלים את הנכס לרשותם.

כיסוי מבנה דרך שירביט ביטוח משכנתא

סעיף נוסף שגם הוא חשוב מאד לבנקים למשכנתאות בעת מזעור הסיכונים הפוטנציאליים בעתיד, מתייחס לנכס הנרכש בכספי המשכנתא. כידוע, הבית שאותו קונים נוטלי ההלוואה משועבד לבנק ולמעשה עומד כביטחונות כנגד החזר המשכנתא המסודר. כלומר, לבנק יש אינטרס ברור לשמור על ערכו של הבית ולהגן עליו מפני נזקים שונים שיכולים להתרחש תוך כדי החזר ההלוואה. כיסוי מבנה נותן בין השאר הגנה מפני פגיעות טבע, שיטפונות, שריפות, נזילות, רעידות אדמה ועוד.

ביטוח משכנתא שירביט – טלפון ויצירת קשר

לקוחות שמעוניינים לעשות ביטוח משכנתא דרך שירביט (וגם לקוחות קיימים של החברה), יכולים ליצור קשר עם המוקד הטלפוני במס' *2003. באמצעות שיחה טלפונית, ניתן לקבל בין השאר מידע כללי וגם מידע אישי שנוגע לפוליסה קיימת וזאת מאחד הנציגים המקצועיים שמאיישים את המוקד.

במקרים רבים, כאשר מדובר על בקשה סטנדרטית, ניתן להשתמש באתר האינטרנט ולאתר את הטפסים השימושיים הרבים שזמינים באופן מקוון. הדבר מאפשר לדוגמא, להגיש בקשות תביעה, למסור דיווחים על שינויים בפרטים אישיים, לטפל בעניינים פיננסיים ועוד.

ענף הביטוח בישראל מתפתח כל הזמן וחברות העוסקות בתחום מציעות מסלולים חדשניים ומשוכללים יותר ללקוחות שמעוניינים בכיסוי ביטוחי מסוגים שונים. המגמה של התרחבות ומגוון גדול יותר של אפשרויות היא מצד אחד חיובית לציבור בגלל התחרות הגבוהה יותר וירידת העלויות, אך מצד שני מקשה מאד על היכולת להשוות בין האופציות הקיימות ולבחור את הפוליסה האופטימאלית ביותר.

לקריאה והשוואת פוליסות ביטוח משכנתא נוספות של חברות אחרות

ביטוח משכנתא מגדל

ביטוח משכנתא ביטוח ישיר

אנו בפורטל צוק ביטוח, שמנו לנו למטרה להעניק את המידע הרלוונטי והאקטואלי ביותר על סוגיות הביטוח השונות. ככל שמבוטח פוטנציאלי יהיה בקיא יותר במאפייני הפוליסות והכיסויים השונים שזמינים עבורו, כל היכולת שלו לבצע סקר שוק ולערוך משא ומתן מול גופי הביטוח תהיה גדולה יותר. מכיוון שהפרמיות של פוליסות ביטוח שונות למשק בית מגיעות לאלפי שקלים בשנה, יש חשיבות גדולה ביכולת מיקוח וידע מוקדם על הנושא.

במידה ואתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח משכנתא או כל כיסוי ביטוחי אחר, תוכל לחסוך כסף וזמן על חיפושים בעזרת שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר צוק ביטוח, יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בענף הביטוח ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח משכנתא