ביטוח משכנתא מגדל

נטילת משכנתא כרוכה בהתחייבות כספית משמעותית מצד הלווה והבנק המסחרי שנותן את ההלוואה מעוניין לבטח את עצמו באופן מקסימאלי. המצב הוביל לכך, שישנה כיום חובת ביטוח משכנתא על כל לווה בישראל.

לוגו של חברת מגדל

ביטוח משכנתא מגדל – מאפיינים

ביטוח המשכנתא במגדל מורכב משני חלקים, כאשר הלקוח יכול לבחור בכל אחד מהם לחוד או שניהם ביחד (האופציה המומלצת). החלק הראשון הוא ביטוח החיים ללווים, מה שמבטיח כי במקרה של מוות, חברת הביטוח תשלם את יתרת החוב של המשכנתא לבנק ואילו הדיירים האחרים בנכס יהיו פטורים מהמשך תשלומים באופן מוחלט.

במקרה זה, גובה הפרמיה במגדל תהיה תלויה במאפיינים כמו בריאותם של הלווים, הרגלי החיים שלהם ועוד. ככל שחוב המשכנתא יצטמצם עם השנים, כך יקטן גם גובה הפרמיה שעל הלווה לשלם למגדל. בנוסף לכך, ישנה אפשרות לבחור בפרמיה קבועה צמודה למדד או פרמיה משתנה מידי שנה או חמש שנים.

החלק השני של ביטוח המשכנתא הוא ביטוח מבנה למשכנתא מגדל, אשר בא לכסות על פגיעה בעקבות אסון טבע, שריפה, שיטפון, בעיות צנרת וכל מה שעלול לפגוע בנכס הנדל"ן. מכיוון שהדירה משמשת כביטחונות כנגד המשכנתא, הבנק דורש כי הלווה הפוטנציאלי ידאג לשמור על הנכס במצב תקין.

מגדל ביטוח משכנתא – יצירת קשר ופרטים חיוניים

חברת מגדל מתפעלת אתר אינטרנט מתקדם, דרכו ניתן לבצע פעולות שונות הנוגעות לפוליסת ביטוח משכנתא קיימת ואף לקבל מידע על פוליסות חדשות שבהן מתעניין הלקוח הפוטנציאלי. בנוסף לכך, ניתן ליצור קשר טלפוני עם המוקד של חברת מגדל במס' 03-9201010 בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-16:30. יצירת הקשר עם סוכנות הביטוח איחוד (חברת הבת של מגדל), אשר דרכה ניתן לעשות ביטוח משכנתא איחוד ישיר מתבצעת במספר טל' *6000 או 03-5637040.

יש לציין גם, כי לעיתים קרובות ניתן למצוא טפסים שימושיים באתר עצמו, מה שמייתר את הצורך לפנות למוקד ולחכות שהמסמכים ישלחו באמצעות הדואר הרגיל או האלקטרוני.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח משכנתא במגדל או לשמוע פרטים נוספים, אנו בפורטל צוק ביטוח נשמח לקשר אותך עם אנשי מקצוע בתחום. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך ונחזור אליך בהקדם.

 

קבלו הצעה לביטוח משכנתא