ביטוח משכנתא מנורה

חברת מנורה מבטחים הוקמה בשנת 1935 וכיום מהווה את אחד הגופים הפיננסיים המוכרים ביותר בישראל. מנורה מנהלת יותר משלושים מיליארד שקל מכספי הציבור, נמצאת בקשרים עסקיים עם מאות סוכני ביטוח ברחבי הארץ ומעסיקה אלפי עובדים. תחומי הפעילות שלה נוגעים בין השאר לענף ביטוח הרכב, ביטוח הבריאות, ביטוח המשכנתא וגם ניהול מוצרים פנסיוניים של חיסכון ארוך טווח.

לוגו של חברת הביטוח מנורה מבטחים

 

מאפייני ביטוח משכנתא מנורה

תחום ביטוח המשכנתא הולך וצובר פופולאריות בתקופה האחרונה וזאת בגלל הדרישות הבנקאיות שמחייבות פוליסה מסוג זה בעת נטילת הלוואות דיור. מכיוון שהדרישה למשכנתאות נמצאת כיום בשיא של כל הזמנים, גם מסלולי ביטוח המשכנתא השונים נהנים מביקוש גבוה והם זמינים כיום באפיקים רבים.

פוליסת מנורה ביטוח משכנתא כוללת בתוכה שני מרכיבים עיקריים והם ביטוח מבנה וביטוח החיים לנוטלי ההלוואה. הסיבה שהבנקים מחייבים את נוטלי המשכנתא לעשות פוליסה מסוג זה היא פשוטה – הם מעוניינים למזער את הסיכונים שלהם באופן מקסימאלי. אנו נוהגים להסתכל על משכנתא מצד הלווה, אך אסור לשכוח שגם הבנקים נחשפים לסיכונים גבוהים בעת הלוואות בסכומים גבוהים. כדי להבטיח שהכסף של ההלוואה יוחזר באופן מלא, הבנקים למשכנתאות דורשים פוליסת ביטוח משכנתא והיא זאת שנותנת כיסוי ביטוחי נוסף של ההלוואה.

ביטוח חיים וסעיף ביטוח מבנה למשכנתא מנורה

שני החלקים שזמינים בפוליסת ביטוח משכנתא הם, כאמור, כיסוי מבנה וביטוח החיים של הלווה. שני הסעיפים ניתנים להוספה או לגריעה במסגרת הפוליסה, כאשר ישנן גם אפשרויות הרחבה שונות מעבר לסעיפים הסטנדרטיים של החוזה.

ביטוח החיים נותן מענה בסיטואציות שבהן הלווה נפטר באמצע תקופת החזר המשכנתא, כאשר קיים עדיין חוב משמעותי לבנק. מכיוון שכל ההתנהלות הפיננסית משתנה לאחר מוות אחד הלווים (ההכנסה החודשית פוחתת, הסיכונים גדלים), במצבים הללו, הבנק פורע את המשכנתא באופן מלא באמצעות פוליסת ביטוח החיים של המבוטח.

ביטוח המבנה חשוב מאד לבנקים בגלל שהנכס הנרכש משמש למעשה כביטחונות כנגד המשכנתא ומשועבד למלווה באופן מלא. לבנקים יש אינטרס ברור שהדירה תשמור על הערך שלה ולכן הם מחייבים את נוטלי המשכנתאות לכסות את המבנה מפני אירועים חריגים כמו רעידות אדמה, שריפות, שיטפונות ועוד.

מנורה ביטוח משכנתא – טלפון ויצירת קשר

לקוחות קיימים ומצטרפים פוטנציאליים אשר מעוניינים לברר פרטים ולבצע פעולות בתחום ביטוח המשכנתא, יכולים לעשות זאת דרך המוקד הטלפוני של מנורה מבטחים במספר *2000 (מרכזיה). דרך המוקד, ניתן לקבל אינפורמציה כללית ללא שום פרטים מזהים וגם נתונים אישיים מסוימים לאחר הזדהות קצרה. כמו כן, מבוטחים של מנורה מבטחים יכולים להירשם לאתר האינטרנט של החברה ולצפות בנתונים שלהם באופן מקוון בכל עת.

אנו בפורטל צוק ביטוח שמנו לנו למטרה להעניק את האינפורמציה החשובה והאקטואלית ביותר על המתרחש בענף הביטוח בארץ. משפחה ממוצעת בישראל מוציאה אלפי שקלים על פרמיות ביטוח וזאת בגלל המודעות הגבוהה יותר לחשיבות כיסויים שונים וגם בגלל דרישות של גופים ממשלתיים ובנקים למשכנתאות. המגוון הגדול של מסלולי ביטוח זמינים יכול לגרום לבלבול גדול בקרב אנשים שפחות קשורים לענף וזה רק מדגיש את החשיבות של סקר שוק יסודי והתייעצות מוקדמת עם אנשי מקצוע.

יש לציין, כי ההתפתחות בענף הביטוח יצרה מצד אחד תחרות גדולה יותר בין הסוכנויות והחברות הרבות שעוסקות בתחום, אך מצד שני הפכה את הפוליסות למוצרים מורכבים יותר, אשר קשה להשוות ביניהם מבחינת עלויות וכיסויים. כדי להימנע מתשלום על סעיפים מיותרים ואף כפל ביטוחים, חשוב לקבל את מרב האינפורמציה בטרם עושים את ההחלטה הסופית לגבי הפוליסה.

לפוליסות ביטוח נוספות של חברת מנורה

ביטוח מנהלים

 

במידה ואתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח משכנתא בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. אנו באתר צוק ביטוח יכולים לסייע לך ללא כל עלות או התחייבות ולהפנות אותך לגופים בעלי ניסיון בתחום. לשם כך, כל מה שעליך לעשות זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

 

קבלו הצעה לביטוח משכנתא