ביטוח משכנתא הפניקס חברה לביטוח

כמעט כל עסקת משכנתא כרוכה בהתחייבות כספית משמעותית מצד הלווים וסיכון רציני עבור הבנקים למשכנתאות שמעניקים את האשראי ללקוחות. המלווים מעוניינים לבטח את עצמם בצורה מקסימאלית ממצבים של פשיטות רגל ובעיות תשלומים ולכן דורשות מכל לווה לעשות ביטוח משכנתא.

לוגו של חברת פינקס

ביטוח משכנתא הפניקס חברה לביטוח

הביטוח שאותו דורשים הבנקים מורכב משני חלקים שונים – ביטוח החיים וביטוח המבנה. ביטוח משכנתא של פניקס מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים לבחור באחד מהחלקים באופן נפרד או בחירה בשני החלקים גם יחד, אשר מומלצת יותר ומאפשרת הוזלת עלויות.

ביטוח החיים בא לכסות את הלווה במקרים של מוות, כאשר עדיין נותר חוב ניכר של המשכנתא. כאשר הלקוח מכוסה על ידי הביטוח, הפניקס תשלם את יתרת החוב לבנק ואילו יתר המשפחה תוכל להמשיך ולהתגורר בדירה. יש לציין, כי ככל שהחזר ההלוואה הוא מתקדם יותר, כך יקטן גובה הפרמיה שצריך לשלם לחברת הפניקס.

ביטוח המבנה, לעומת זאת, מתייחס לנכס הנדל"ן עצמו, אשר משמש כביטחונות כנגד המשכנתא. לבנק יש אינטרס מובהק שהדירה תישאר במצב תקין ולכן היא דורשת לעשות ביטוח ממקרים של רעידת אדמה, שיטפונות, נזקי טבע, התפוצצות, בעיות בצנרת ואסונות טבע נוספים. הלווים יכולים לבחור, האם לשלם את הפרמיה של ביטוח המבנה בצורה של שפיצר או בלון, כאשר גם במקרה הזה גובה הפרמיה יקטן ככל שהחזר החוב הוא מתקדם יותר.

ביטוח משכנתא הפניקס טלפון ושימוש באתר האינטרנט

ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של חברת הפניקס בטל' *3455 בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-17:00. מוקד המכירות זמין באותו מס' בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-20:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-14:00. יש לציין גם, כי לעיתים קרובות ניתן למצוא טפסים שימושיים באתר האינטרנט המתקדם של החברה , כך שאין למעשה צורך לחכות לנציגים ולבקש לשלוח אותם באמצעים אחרים.

במידה ואתה מתכוון לקחת משכנתא בזמן הקרוב ומעוניין לשמוע פרטים נוספים על ביטוח משכנתא של הפניקס, אנו בפורטל צוק ביטוח נשמח להפנות אותך ליועצי משכנתא מקצועיים ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח משכנתא