ביטוח משכנתא ביטוח ישיר

ביטוח ישיר היא אחד מהחברות הפיננסיות הגדולות והמוכרות בישראל. היא עוסקת בתחומי ביטוח רבים וזכתה בפרסים רבים על רמת השירות והמקצועיות בעבודה עם הלקוחות. אחד היתרונות של ביטוח ישיר הוא העדר מתווכים בדמותם של סוכני ביטוח – זה מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים לקבל הצעות מחיר זולות יותר לעומת המתחרים השונים.

ביטוח משכנתא דרך ביטוח ישיר

ביטוח משכנתא – ביטוח ישיר

ביטוח משכנתא בביטוח ישיר נותן מענה לדרישתם של הבנקים בעת נטילת משכנתא לרכישת דירה. מכיוון שהבנקים מעוניינים לבטח את עצמם מפני אירועים כמו מוות אחד הלווים או פגיעה בדירה (שמהווה ביטחונות כנגד ההלוואה), הם מחייבים את הלווים בביטוח משכנתא בחברת ביטוח כלשהי על פי בחירת הלווים.

הסיבה לדרישת ביטוח משכנתא מצד הבנק באה למנוע מצבים, בהם הלווה העיקרי נפטר והמשפחה הנותרת אינה מסוגלת לשלם את התשלומים החודשיים. סיטואציה כזו דורשת פינוי דיירים ומימוש ביטחונות, שלא רצויה מבחינת הבנק.

ביטוח משכנתא 555 מורכב מביטוח חיים של הלווים וביטוח דירה שמכסה נזקי טבע כמו שיטפון, שריפה ורעידת אדמה. במקרה שאחד מהאירועים הביטוחיים, שמפעילים את הביטוח, מתרחש במהלך תקופת ההחזר, חברת הביטוח משלמת את יתרת המשכנתא לבנק והלווה אינו מחויב יותר לתשלומי משכנתא.

ביטוח משכנתא ביטוח ישיר – טלפון ויצירת קשר

ביטוח משכנתא בביטוח ישיר נעשה בצורה ישירה מול החברה, בלי צורך בפנייה לסוכנים ותשלום של עמלות נוספות למתווכים. כתוצאה מכך, התקשורת בין הלקוח לחברה היא פרודוקטיבית ומהירה יותר.

יצירת קשר לגבי ביטוח משכנתא 555 היא אפשרית במספר דרכים עיקריות. ראשית, ניתן לפנות למוקד הטלפוני במספר 03-5555555 ולדבר עם אחד מנציגי השירות. מעבר לכך, הלקוחות גם יכולים לפנות בפקס, דואר אלקטרוני או דואר רגיל ונציגי ביטוח ישיר משכנתא יענו בטווח זמן קצר של שלושה ימי עסקים. מגוון טפסים ושירותים מקוונים זמינים גם באתר החברה.

במידה ואתה מעוניין לברר על האופציות המשתלמות ביותר של ביטוח משכנתא עבורך, פורטל צוק ביטוח מציע לך לעשות השוואה בין הפוליסות. המומחים שלנו יבדקו את הצרכים המיידים שלך ויתאימו לך פוליסה בלי שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח משכנתא