ביטוח חיים אליהו

חברת אליהו ביטוח עסקה במשך שנים רבות במתן שירותי ביטוח במגוון ענפים ללקוחות רבים בישראל. החל ממרץ 2016, בעקבות מיזוג שאושר על ידי בית המשפט, הועבר כל תיק הביטוח של אליהו לחברת מגדל וכעת כל הטיפול במבוטחים הקיימים והחדשים מתבצע דרך מוקדי השירות של מגדל.

לוגו של חברת מגדל

מאפייני ביטוח חיים אליהו (באמצעות מגדל)

איש אינו יודע לנבא את העתיד ולא יכול לצפות חלילה מקרי מוות של אנשים קרובים בסביבתו. אנשים רבים בעלי משפחות, שיש להם גם שאירים התלויים בהם ביומיום, בוחרים לבטח את עצמם למקרים של מוות ולהבטיח על ידי כך את עתידם הפיננסי של קרוביהם.

יש לציין כי מעבר להסכם של ביטוח חיים מתוך בחירה, שעושים מבוטחים רבים כדי לתת מענה למקרים שתוארו קודם, ישנם גם מצבים בהם הלקוח מחויב לעשות פוליסה (כמו במקרים של נטילת משכנתא לדוגמא). פוליסות ביטוח חיים, אם כך, הן מוצר פופולרי וחיוני בקרב לקוחות רבים בישראל.

חברת מגדל, שמציעה כעת את הפוליסות של אליהו ביטוח חיים, מאפשרת ללקוחות לבחור מבין כמה אופציות עיקריות, כמו מגדל הכנסה למשפחה, ביטוח מוות מתאונה וביטוח בעקבות פטירה. באמצעות מסלול מגדל הכנסה למשפחה, הלקוח יכול להתאים את סכומי הפיצויים לכל אחד מבני המשפחה ולהתאים בצורה הטובה ביותר את אופן התשלומים ליכולת הפיננסית שלו. ביטוח למקרה פטירה מאפשר קבלה של סכום פיצויים חד פעמי ואילו ביטוח למקרה של מוות מתאונה נותן גמישות מקסימלית בסעיפי הפוליסה.

ביטוח חיים אליהו (מגדל) – טלפון ויצירת קשר

לקוחות חדשים וקיימים שמעוניינים לקבל פרטים נוספים על ביטוח החיים של אליהו, יכולים ליצור קשר עם המוקד של חברת מגדל בטלפון 03-9201010 שפעיל בימים א' עד ה' בשעות 08:00-16:30.

מוצרי ביטוח משתלמים ומידע – בית מגדל חברה לביטוח

ביטוח משכנתא מגדל

חברת ביטוח מגדל

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת את האינפורמציה האקטואלית והרלוונטית ביותר לקוראים שלנו על המתרחש בענף הביטוח בישראל. בנוסף לכך, אנו יכולים לסייע ולקשר בין הגופים שמציעים את הפוליסות המשתלמות והרחבות ביותר ללקוחות לבין המבוטחים הפוטנציאליים.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח חיים בזמן הקרוב, נוכל להפנותך לאנשי מקצוע בתחום ללא כל עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

לחצו להצעה לביטוח חיים