מנורה ביטוח פנסיה

חברת מנורה מבטחים הינה חברת ביטוח ישראלית המציעה מגוון מסלולי ביטוח והשקעה לטובת הפנסיה שלכם. אבל לפני שנבדוק מהם האפשרויות השונות אותן מציעה חברת מנורה, ננסה להבין איך בדיוק עובד ביטוח פנסיוני.

לוגו של חברת מנורה ביטוח פנסיה

ביטוח פנסיה

ביטוח פנסיה הוא ביטוח שנועד להבטיח את רווחתו הכלכלית של המבוטח, לאחר שיצא לגיל פנסיה. כידוע, יציאה לפנסיה מתבצעת בישראל עם הגיענו לגיל מסוים (67 לגברים, 62 לנשים) ואז פורשים מהעבודה וחדלים מלקבל משכורת. לכן, הביטוח הפנסיוני נפדה באמצעות תשלומים חודשיים, המבטיחים את המשך יכולתו הכלכלית של המבוטח ומשפחתו.

מנורה ביטוח פנסיה

ביטוח פנסיוני הוא הכרחי לכל אדם המבקש להמשיך לקיים את החייב באותה רמה שבה חי עד לרגע שבו יצא לפנסיה. אבל, להגיע לגיל פנסיה זה לא קל ולא תמיד אנו מגיעים לגיל הזה בריאים. מה קורה במקרים שבהם אדם מאבד את כושר העבודה לפני שהגיע לגיל פנסיה? מה קורה למשפחתו של אדם שנפטר לפני שהגיע לגיל פנסיה? בחברת מנורה יש אפשרויות ופתרונות שנועדו לענות בדיוק על מצבים אלה ואחרים.

מסלולי ביטוח פנסיוני מנורה

במנורה מבטחים תוכלו למצוא מספר מסלולים לפי התאמה למצבכם ולצרכים שלכם ושל משפחתכם. תשמחו לגלות כי הביטוח הפנסיוני כולל ביטוח חיים, שיכסה מקרים של מוות או אובדן כושר עבודה, תובלו לבחור את מסלולי ההשקעה של כספי הפנסיה שלכם לפי התאמה אישית בסיוע של המומחים של מנורה שיסבירו לכם איך להשקיע נכון.

באתר של חברת מנורה תוכלו למצוא גם הורדה מכוונת ואפשרות הדפסה של מגוון הטפסים הרלוונטיים לבטוח שלכם, בלי לצאת מהבית. לשאלות נוספות ניתן להתקשר לטלפון 03-5480297 או בחיוג מקוצר 2000*.

צוק ביטוח – להשוות ולבחור בקלות

לאור שלל האפשרויות המוצעות על ידי מבחר חברות ביטוח בצוק ביטוח אנו ערוכים לסייע לכם להשוות ולאתר את הביטוח בתנאים שמתאימים לכם. השוו בקלות בלי התחייבות מראש ובחרו בהצעה שמתאימה לכם.

קבלו הצעה לביטוח פנסיה