האם כדאי לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה

כשאנחנו צעירים ובריאים, מונחים כמו מחלה, זקנה או תאונה מרגישים רחוקים מאיתנו. יחד עם זאת, ישנם בחיים תרחישים ה המציאות עולה על כל דמיון, וכשהם קורים, עולמינו משתנה מן הקצה אל הקצה.

אדם בכסא גלגלים בעקבות אובדן כושר עבודה

המציאות עולה על כל דמיון, וכשהם קורים, עולמינו משתנה מן הקצה אל הקצה.

אולי אתם חשים בכושר מלא ומבצעים את עבודתכם היטב, אולם תאונה אחת, מחלה חלילה או כל שינוי אחר ביכולות שלכם, עלול להגביל את יכולת ההשתכרות שלכם.

בפורטל צוק ביטוח תקבלו מענה לשאלה האם כדאי לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה, וסיוע במציאת הצעות מחיר אטרקטיביות לפוליסות ביטוח ייעודיות לכך.

ביטוח אובדן כושר עבודה האם כדאי

כל אדם צריך ואפילו חייב לשמור על עצמו ולהגן על זכותו לחיות בכבוד, גם אם יכולת ההשתכרות שלו נפגעת מסיבות שונות.

לכן, כשאתם שואלים את עצמכם אם ביטוח אובדן כושר עבודה האם כדאי, שאלו את עצמכם אם הייתם נוסעים ברכב שאינו מבוטח בביטוח חובה לפחות, והאם הייתם מסכימים לא להיות מבוטחים בביטוח בריאות באחת מקופות החולים.

ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לכם פיצוי כספי במקרים בהם עברתם תאונה, חליתם, ונבצר מכם להמשיך ולעבוד, לצמיתות, או זמנית, בעבודתכם, או בכל עבודה אחרת, בשל המגבלות החדשות.

אם אתם בעלי משפחה ומפרנסים, החשיבות היא גדולה עוד יותר, מאחר ויש לכם אחריות כלפי המשפחה.

עם ביטוח אובדן כושר עבודה, אתם יודעים שגם אם קרה התרחיש שממנו חששתם, לפחות תקבלו פיצוי חודשי קבוע, עד תום תקופת הביטוח או עד שתשובו לעבודתכם.

גובה הפיצוי הוא עד שבעים וחמישה אחוזים מהשכר החייב מבס, אותו קיבלתם לפני האירוע והוא מבטיח לכם לשמור על רמת חיים מכובדת ונאותה.

ביטוח אובדן כושר עבודה מומלץ

ישנם פרמטרים רבים הקובעים את איכותו וטיבו של ביטוח אובדן כושר עבודה.

אם אתם מחפשים המלצות, עומד לרשותכם פורטל צוק ביטוח, שמאתר עבורכם מגוון רחב של הצעות מחיר שתוכלו להשוות ביניהן וללמוד מה מציעה לכם כל חברת ביטוח מבחינת התנאים, המגבלות והפיצויים.

אם אתם מחפשים ביטוח אובדן כושר עבודה מומלץ, פורטל צוק ביטוח הוא הכתובת עבורכם, עם כלי חיפוש נוח ויעיל, שמקצר את זמן החיפושים, מסייע לכם להשוות בין ההצעות ובשורה התחתונה מסייע לכם לחסוך כסף רב.

לקבלת פרטים, מידע והצעות מחיר של מיטב חברות הביטוח, מלאו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס שבאתר וקבלו את כל ההצעות הטובות ביותר של ביטוח אובדן כושר עבודה.

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה