רכישת ביטוח דירה באינטרנט

יותר ויותר צרכנים בישראל לומדים את יתרונות רכישת ביטוח דירה באינטרנט, החל בשל האפשרות לרכוש אותו בכל שעה משעות היממה וכלה במחירים האטרקטיביים שנובעים בשל הרכישה הישירה, ולא באמצעות גורם מתווך, נתון שמוזיל את עלויות הפוליסה.

עם צוק ביטוח תוכלו גם לקבל מגוון הצעות אטרקטיביות, שיחסכו לכם את זמן החיפוש ויאפשרו לכם לבצע השוואה מהירה, שתחסוך לכם גם כסף רב.

אישה רוכשת ביטח דירה באינטרנט

ביטוח דירה באינטרנט

בעלי דירות, השקט הנפשי שלכם מתחיל בביטוח הדירה שלכם. הוא מגן על המבנה ועל התכולה מפני מגוון סיכונים שעלולים לגרום לנזק משמעותי, כמו גניבה, שריפה, או רעידת אדמה.

אנשים שהשקיעו את מיטב כספם לרכישת בית, מבינים ומודעים לחשיבות שבשמירה על הבית הזה, ולמרות שלכאורה המבנה שמור ומוגן, תמיד יכולים להתעורר תרחישים בלתי צפויים, כמו התפוצצות, פגיעת ברק שגורמת להתלקחות, שלא לדבר על פריצה לבית ואובדן של רכוש שנצבר בעמל רב.

כמו כן מבטיח לכם ביטוח דירה שקט נפשי בכל הנוגע לנזקים שעלולים להגרם לצד שלישי, כמו אורחים בבית, או עובדים שמועסקים בביתכם.

ביטוח דירה נחלק לשני סוגים, האחד ביטוח מבנה, שמטרתו להבטיח כל נזק שייגרם מגורמים חיצוניים כמו רעידת אדמה, סיכוני אש, נזקים מאירועי טבע וכדומה.

אם מדובר בבית משותף, מכסה ביטוח מבנה גם את חלקכם היחסי ברכוש המשותף.

בתוך הבית כולל ביטוח מבנה כיסוי ביטוחי לכל חלק שצמוד לקירות הבית, כמו מרפסות, צנרת, דוודים, חלונות ודלתות, אינסטלציה, גדרות, שערים וכלל התשתיות.

ללא ביטוח מבנה עלול בעל הדירה למצוא את עצמו ללא קורת גג וללא היכולת הכספית לשקם את ההרס, במידה ונגרם.

הכיסוי הביטוחי השני הוא ביטוח תכולת דירה, שמבטיח נזקים שעלולים להגרם לכל מה שנמצא בתוך הבית, כמו פרטי ריהוט ומוצרי חשמל, כספים, תכשיטים ודברי ערך, תאונות אישיות ועוד.

רכישת ביטוח דירה עם שני המרכיבים הביטוחיים הלו, מבטיח שקט, יציאה בראש שקט לחופשה, והידיעה שהבית שעמלתם עליו כל כך הרבה מצוי בידיים טובות.

ביטוח דירה באינטרנט הוא חלק מתוצרי המאה העשרים ואחת, המאפשרים רכישת מוצרים און ליין.

גם ענף הביטוח לא נותר מאחור ומציע ייעול בשירות ורכישה ללא תיווך סוכנים או אפילו מוקדנים, היישר דרך אתר האינטרנט.

ביטוח דירה און ליין

יש סיבות רבות וטובות מדוע לרכוש ביטוח דירה בכלל, ומדוע לרכוש ביטוח דירה און ליין בפרט.

הסיבה העיקרית היא זמינות השירות ומהירות התגובה. אינטרנט הוא אמצעי שלא דורש המתנה לשעות פעילות מסוימות, כך שאם אתם מעוניינים לבדוק מה מציעה לכם חברת הביטוח דווקא באמצע הלילה או במהלך השבת, אתם תוכלו לעשות זאת בנחת ומבלי לזוז מהכורסה.

מדוע לרכוש ביטוח דירה באינטרנט

סיבות נוספות שמצביעות על יתרון ברור של רכישת ביטוח דירה באינטרנט הן כמובן המחיר.

בגלל שלחברת הביטוח נחסכים דמי התיווך המשולמים לסוכנים או לאנשים המפעילים את המוקד הטלפוני, סכום החסכון הזה פועל לטובתכם ומוזיל את עלות הפוליסה.

למעשה, ישנן חברות ביטוח רבות שמציעות הנחה משמעותית לכל מי שרוכש את הפוליסה ישירות באתר החברה.

אינטרנט הוא כבר חלק בלתי נפרד מההוויה הצרכנית ולכן הוא כלי אמין ובטוח. וזו סיבה נוספת לשאלה מדוע לרכוש ביטוח דירה באינטרנט.

כל מערכות הסליקה מאובטחות ביותר ומבטיחות שמירה מלאה על פרטיות הקונה ועל פרטי כרטיס האשראי שלו.

יתרונות נוספים הם המידע הזמין, המצוי באתרי האינטרנט של חברות הביטוח. אתם יכולים לקרוא בנחת את כל המידע על הפוליסה והתנאים השונים, להתעכב על פרטים שאינם ברורים לכם, בזמנכם החופשי ובלי לחץ. התכנים מנוסחים באופן ברור ומאפשר הבנה מלאה של פרטי התוכנית לפני רכישתה.

יתרה מכך, למרות ועל אף האפשרות לרכוש ביטוח דירה באינטרנט, עדיין עומדים לרשותכם אמצעי התקשרות רבים, כמו טלפון או דואר אלקטרוני, שם תוכלו לחדד שאלות לא ברורות ולקבל מידע שחסר לכם.

סימולטור ביטוח דירה

כנראה שהסיבה שמתעלה על כל היתרונות שברכישת ביטוח דירה און ליין, הוא סימולטור ביטוח דירה.

זהו אמצעי, כמו מחשבון המצוי באתרי בנקים, שמאפשר לכם להזין נתונים על הדירה שלכם, למשל גיל המבנה, מספר החדרים, המרפסות, השערים, הקומה וכיוצ"ב, ולקבל הערכה, באמצעות סימולטור ביטוח דירה, של עלות הפוליסה שלכם מדי חודש, סכום הפיצויים שתקבלו במקרים של תרחישים שונים, מה בדיוק כולל כיסוי הנזקים ועוד.

זהו כלי אפקטיבי ביותר, שמסייע לקבל מושג נרחב על המרכיבים המצויים בביטוח דירה ועל סכום ההשתתפות של חברת הביטוח במקרים בהם עולה הצורך בכך.

כיום ניתן לרכוש ביטוח דירה בלחיצת כפתור.

כדי לקבל כמה שיותר הצעות מחיר מבלי לעבור בין אתר של חברת ביטוח אחת לאחרת, עומד לרשותכם כלי חיפוש נפלא ואפקטיבי של פורטל צוק ביטוח.

באמצעות חיפוש בפורטל תקבלו את כל התוצאות עם ההצעות הטובות ביותר של ביטוח דירה באינטרנט, תשווה ביניהן, תלמדו את המרכיבים שלהן ורק לאחר מכן תבצעו החלטה, ורכישה מושכלת.

זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר, וליהנות ממגוון הצעות של ביטוח דירה באינטרנט, על יתרונותיהן הרבים והמחירים האטרקטיביים.

אולי יעניין אתכם גם:

ביטוח מבנה

ביטוח משכנתא

 

קבלו הצעה לביטוח דירה