ביטוח דירה שירביט

אם יש לכם דירה ואתם מעוניינים לבטח אותה, לבטח תרצו שלשמוע על ביטוח דירה שירביט, חברת ביטוח צעירה, חדשנית ועם פתרונות ביטוחיים יצירתיים, שמותאמים אישית למבוטחים ולצרכיהם.

לוגו של חברת הביטוח שירביט

עוד תוכלו למצוא בפורטל צוק ביטוח הצעות מחיר נספות שיסייעו לכם לבצע השוואת מחירים ולהחליט על הביטוח שמתאים לכם ביותר, כל זאת בזמן קצר שיחסוך לכם גם בעלויות.

שירביט ביטוח דירה- השקט הנפשי מתחיל עכשיו

חברת הביטוח שירביט היא חברה צעירה למדי, החלה את דרכה כחברה מבטחת בשנת 2002 ככזו, היא מציעה קידמה וחדשנות, רעיונות מתקדמים ושירות אישי ומסור ללקוחותיה.

בין מגוון הביטוחים המעולים שלה מעמידה לרשותכם חברת הביטוח שירביט ביטוח דירה ייחודי, מקיף ועם מגוון רחב של כיסויים הנוגעים לשלל תרחישים אפשריים שלולים לגרום לנזק בדירה.

ביטוח דירה עוסק בכל נזק שנגרם לתכולת הדירה, כולל נזקים עקב פיצוצים בצנרת, שריפה, הצפה וכדומה.

הכיסוי הביטוחי של שירביט לתכולת הדירה מגן על רכושכם מפני גניבה, פריצה, השחתה או נזקים שנגרמו לרכוש שעמלתם קשה כדי לרכוש אותו, עקב מצבים כמו רעידת אדמה, שריפה וכיוצ"ב.

כמו כן באפשרותכם להרחיב את פוליסת הביטוח ולרכוש כיסוי ביטוחי בעל חשיבות רבה, הנוגע לנזקים שנגרמים לצד שלישי ששהה בדירתכם, למשל אורח שהחליק ונחבל בדירה וכן, תאונות שנגרמו לעובדת משק בית וכדומה.

כיסוי ביטוחי כזה יכול לחסוך מכם הוצאות כספיות גבוהות במיוחד ועוגמת נפש מרובה.

כמו כן ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש גם פוליסת ביטוח מבנה, העוסק בכל התשתית וקירות, חלונות, דלות, גג המבנה וכל מה שמחובר לקירות, כולל מעקות וגדרות.

ביטוח דירה שיביט טלפון ופרטי התקשרות נוספים

לרשותכם עומד המוקד הטלפוני של שירות הלקוחות בחברת שירביט: 2003* או במספר 076-8622260

דרכי התקשרות נוספות הן באמצעות המייל, [email protected] או בהגעה למשרדי החברה, שיש לה סניפים בתל אביב, נתניה, ירושלים, חיפה ואשדוד.

אולם אמצעי ההתקשרות המהיר והיעיל ביותר הוא באמצעות אתר האינטרנט של חברת שירביט, שם ניתן למצוא מגוון פוליסות וטפסים להורדה.

השוואה בין פוליסת ביטוח דירה של חברת שירביט לחברות ביטוח נוספות

ביטוח דירה הפיניקס

ביטוח דירה איילון

את כל זאת תוכלו לעשות באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון ולקבל מענה מהיר ויעיל שיאפשר להם לבצע השוואת מחירים ולבחור בפוליסת הביטוח המתאימה לכם ביותר.

קבלו הצעה לביטוח דירה