ביטוח תאונות אישיות איילון

תחום ביטוחי התאונות האישיות הולך וצובר תאוצה, עם ההבנה שרבים מגיעים אליה, שהביטוי "הכל יכול לקרות" אינו קלישאה, ורצוי להיות מכוסים בביטוח שיסייע להתנהל כלכלית, במקרה של פציעה או פגיעה. ביטוח תאונות אישיות איילון מציע מגוון רחב של כיסויים ביטוחים, שבעיקר מאפשרים לכל אחד לישון בשקט.

לוגו של חברת ביטוח איילון

איילון ביטוח תאונות אישיות

במהלך החיים יש אין ספור מצבים שיכולים להסתיים למרבה הצער בפגיעה, פציעה, ואפילו נכות או חלילה מוות. אדם שנפגע עומד מול מציאות חדשה שדורשת ממנו להוציא כספים על טיפולים רפואיים, שיקום והיעדר הכנסה בתקופת ההחלמה ואם לא יהיה ערוך לכך מראש, זו תהיה בעיה רצינית.

עם איילון ביטוח תאונות אישיות מבטיח לעצמו כל אדם את ההגנה והכיבוי הכספי במקרה של פגיעה גופנית.

ביטוח תאונות אישיות חברת איילון

תנאי הפיצויים במסגרת ביטוח תאונות אישיות חברת איילון כוללים כיסוי לאובדן כושר עבודה זמני עבור מי שנפגע בעבודה ונמצא לאחר בדיקה רפואית כבלתי כשיר לעבודה, לתקופה של עד מאה וארבעה שבועות, פיצוי במקרים של נכות, זמנית או לצמיתות, מלאה או חלקית וכן, במקרה ל מוות מתאונה תשלום פיצוי לשאריו של המבוטח כפי שהוגדרו בפוליסת הביטוח.

ביטוח תאונות אישות תלמידים איילון

חברת הביטוח מספקת פוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים במסגרת הסכמים עם בתי ספר. ביטוח תאונות אישיות תלמידים איילון ניתן בהתאם לחוקי ותקנות משרד החינוך שקובע כי חובה על כל תלמיד במערכת החינוך להיות מבוטח בביטוח זה.

איילון ביטוח תאונות אישיות טלפון, טפסים ומידע נוסף

חברת הביטוח מעמידה לרשות המתעניינים מערך מקוון בו ניתן למלא טפסים באינטרנט ולקצר הליכי רישום ולעיין בתנאי הפוליסות השונות.

לכל שאלה ניתן להתקשר למרכזיית איילון במספר 1-700-72-72-27 ולקבל הפנייה למחלקה הרלוונטית.

חברת ביטוח איילון מספקת מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים במסגרת ביטוח תאונות אישיות, שתקף בכל העולם ובכל יום בשנה, כולל כיסויים לנזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונת דרכים או אירועי טרור.

החברה מבטיחה לספק תשלום בתוך שלושים יום מקבלת המסמכים והאישורים הרלוונטיים.

הצטרפות לביטוח תאונות אישיות של איילון איננה מותנית בבדיקה רפואית או במילוי שאלון רפואי אלא רק במילוי טופס ההצעה אותו תוכלו למצוא באתר בטופס הצעה לביטוח תאונות אישיות.

עוד מידע וסיוע באיתור פוליסת ביטוח תאונות אישיות המתאים במדויק לצורכיכם תוכלו למצוא בעזרת נציגי פורטל צוק ביטוח העומדים לרשותכם בכל שעה. אתם רק צריכים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ותקבלו מענה וסיוע בתוך זמן קצר.

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות