ביטוח תאונות אישיות לסטודנטים

אף אדם אינו יכול לחזות את העתיד או להיות חסין מפני אירועים מצערים של תאונות או פגיעות פיזיות בלתי צפויות שונות. אירוע כזה, כאשר הוא מתרחש, יכול לעיתים לגרום לנכות זמנית או קבועה, להקשות על התפקוד היומיומי, להביא לחוסר יכולת של הנפגע להתפרנס ועוד. כל הסיטואציה הנוצרת מצריכה את ההתגייסות המלאה של המשפחה והאנשים הקרובים, כדי שיספקו לנפגע תמיכה פיננסית, נפשית ופיזית.

סטודנטים המבוטחים בביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות לסטודנטים

אנשים רבים, אשר מעוניינים לחסוך או לפחות להקל את החיים על קרוביהם במקרים מצערים מסוג זה, יכולים כיום להקדים תרופה למכה ולעשות ביטוח תאונות אישיות. פוליסות אלה, אשר זמינות בכל חברות הביטוח הגדולות, מאפשרות קבלת פיצויים בסכומים משמעותיים אם מתרחש אירוע ביטוחי בעתיד.

אוכלוסיות מסוימות, כמו תלמידי בית ספר לדוגמא, מבוטחים באופן אוטומטי על ידי משרד החינוך ואילו מגזר הסטודנטים בדרך כלל נמצאים תחת מטריית ביטוח שנעשית באמצעות אגודות הסטודנטים של כל מוסד. אולם, בזמן שפוליסות תאונות אישיות לתלמידי בית ספר הן מוכרות וידועות לציבור, לגבי הסטודנטים יש הרבה חוסר ידיעה ופרסום מועט למדי. כך שעל הסטודנטים מוטלת האחריות לבדוק מול אגודת הסטודנטים במוסד בו הם לומדים את זכויותיהם מבחינת ביטוח תאונות אישיות. וזאת על מנת למנוע מצבים שקרו, בהם סטודנטים רבים שנקלעים למצב של תאונות, לא היו מודעים לזכויותיהם והפסידו כסף רב.

מאפייני ביטוח תאונות אישיות ללומדי השכלה גבוהה

כמו בפוליסות האחרות של ביטוח תאונות אישיות, גם הסטודנטים זכאים לכיסוי בכל מקום בעולם למשך עשרים וארבע שעות ביממה. צריך לציין כי סוג ביטוח זה לא מכסה אירועים כמו תאונות דרכים אשר נכללות תחת קטגוריות ביטוח אחרות אך כן מאפשרות כפל ביטוח עם פוליסת ביטוח נסיעות. ניתן לתבוע את חברת הביטוח עד לתקופה של שלוש שנים לאחר שהאירוע התרחש. באופן כללי, אין זה מומלץ לפנות לחברה עצמה בנוגע לייעוץ כזה או אחר בנוגע לתביעה.

חברות ביטוח המציעות ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות איילון

ביטוח תאונות אישיות AIG 

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים להביא לקוראים שלנו את המידע הרלוונטי והאקטואלי ביותר לגבי ההתרחשויות בענף הביטוח בישראל. במידה ואתה חושב לעשות פוליסת ביטוח תאונות אישיות – הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות כדי לחסוך זמן וכסף, הוא להשאיר את פרטיך בטופס באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות