ביטוח תאונות אישיות ביטוח ישיר

ההבנה ההולכת וגוברת בקרב הציבור שכדאי מאד להבטיח את גורלו בעתיד במקרים של תרחישים (בעיקר לא צפויים), מביאה רבים למסקנה שרצוי לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות ולהבטיח שקט כלכלי ונפשי במקרה הצורך.


מבוטח בביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות ביטוח ישיר מציע מגוון פתרונות ביטוחיים עם כיסויים נרחבים בתחום, ובהתאמה לצרכי הלקוח.

ביטוח תאונות אישיות ביטוח ישיר

בחיים כמו בחיים ישנם תרחישים בלתי צפויים, אולם ברגע אחד הם יכולים לקרות ולהעמיד אותנו במצבים שלא הכרנו קודם לכן. פציעה, חבלה, תאונה, מכה בדרגות חומרה שונות שיכולות להתרחש בכל רגע, בין אם במהלך טיול, בזמן הפעילות הגופנית, בבית, ברחוב ובכל מקום אחר, הם מצבים שיכולים לקרות לכולם ולגרום לנכות, לפגיעה בכושר העבודה ובמקרים קשים גם למוות.

כל המצבים הללו שייכים לקטגוריית תאונות אישיות, כלומר פגיעה שלא נוצרה עקב מחלה אלא בעקבות תאונה, והאדם שנפגע מוצא את עצמו מתמודד עם מציאות חדשה בה ההוצאות בגין הטיפולים רפואיים או השיקום הן גבוהות, בעוד שמקורות ההכנסה מצטמצמים. אם לא תהיה היערכות מקדימה, עלולה להיווצר בעיה רצינית!

עם ביטוח תאונות אישיות ישיר מובטח השקט הנפשי, ההגנה והכיסויים הביטוחיים בשעת הצורך והאפשרות לשמור על אורח החיים הכלכלי כפי שהיה טרם הפגיעה.

ביטוח ישיר תאונות אישיות  – פוליסה

כדי ליהנות מהשקט הנפשי הזה יש לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות. פוליסת תאונות אישיות בביטוח ישיר כוללת את כל המרכיבים שהייתם רוצים שיהיו בה, למשל גובה הפיצויים, ובהתאם לכך נקבעת העלות החודשית, כיסויים מפני אובדן כושר עבודה, פיצויים לשארים במקרה של מוות ועוד.

חברת ביטוח ישיר מצטיינת בהתאמת פוליסת ביטוח תאונות אישיות בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח ובהתאמה אישית.

ביטוח ישיר תאונות אישיות  – טלפון להתקשרות

חברת ביטוח ישיר מעמידה לרשות המתעניינים מערך נרחב של דרכי התקשרות, יצירת קשר ומילוי טפסים באופן מקוון, כדי לחסוך בזמן ואף בעלויות. לכל שאלה או פנייה ניתן להתקשר למוקד שירות הלקוחות של ביטוח ישיר, בטלפון מס' 03-5555555, והמוקד יעביר אתכם למחלקה הרלוונטית. אם תחליטו לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות דרך האתר, תיהנו מחודשיים מתנה ללא עלות. כמו כן באפשרותכם לעיין בפוליסת ביטוח תאונות אישיות של ביטוח ישיר, ולקבל הסברים ותשובות על שאלות נפוצות.

חברת ביטוח ישיר מצטיינת בשירות לקוחות אכפתי ומסור, ומתחייבת לתשלום הפיצויים תוך עשרה ימים מיום הגשת התביעה, לאחר שנבדקה, כולל האישורים הרלוונטיים.

למידע אודות ביטוחים מבית ביטוח ישיר קרא את המאמרים הבאים

ביטוח משכנתא – ביטוח ישיר

ביטוח תאונות אישיות לאופנוע

בעזרת פורטל צוק ביטוח אתם יכולים לקבל הצעת מחיר עבור ביטוח תאונות אישיות ביטוח ישיר, כמו גם מחברות ביטוח אחרות ולהשוות ביניהן. התהליך יחסוך לכם זמן חשוב וכסף רב.

לקבלת השירות כל שנותר לכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ולקבל מענה מהיר מנציגי צוק ביטוח, שיאתרו לכם פוליסת ביטוח תאונות אישיות בהתאמה מלאה

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות