ביטוח תאונות אישיות איחוד ישיר

תאונות הן תרחישים בלתי צפויים העלולים לקרות לכל אחד, אכן מספר התאונות האישיות בישראל הוא גבוה מאד, כשמאות אלפי אנשים נפגעים בהן מדי שנה.

מבוטחת בביטוח תאונות אישיות

תאונות אישיות עלולות לגרום לנפגע לנכות, אשפוז, נכות, זמנית או קבועה, הוצאות רפואיות רבות ועד חלילה מוות, שמותיר את בני המשפחה ללא כל גב כלכלי.

כדי לתכנן נכון את העתיד ולא להפוך לנטל על המשפחה והמדינה, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות.

איחוד ישיר ביטוח תאונות אישיות

כדי לא להיתקל במצבים כמו אובדן מקור ההכנסה והמימון לכם ולבני המשפחה עקב תאונה, חשוב מאד להיערך לכך מראש ולרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות שמבטיחה את מקורות המימון והפרנסה העלולים להישלל מכם, במקרים של נכות, של אובדן כושר עבודה וחלילה במקרי מוות.

איחוד ישיר, מקבוצת הביטוח מגדל, מציעה לכם פוליסת ביטוח תאונות אישיות במגוון אופציות, בהתאם לצורך, לדרישות וליכולות, באופן שיאפשר לכם להתכונן לבלתי צפוי ולדעת שבמקרים של פציעה יהיה לכם מקור כספי זמין ונגיש.

ישנם כמה מסלולים בפוליסה זו, ביניהם משפחה מורחב, פוליסה שמציעה כמה חבילות לבחירה וכוללת כיסויים לתאונה שהתרחשה גם מחוץ לישראל, וכיסוי ביטוחי עד גיל 80 למבוגרים ועד גיל 25 לילדים. פוליסת ביטוח זו מכסה פיצויים בגין תאונה שגרמה לנכות, מלאה או חלקית, כוויות, שברים, פיצויים יומיים בגין אשפוז בבית החולים, מצבים סיעודיים וחלילה מוות.

כמו כן כוללת פוליסת ביטוח תאונות אישיות איחוד ישיר, גם פינוי שהתבצע באמבולנס, החזר הוצאות בגין טיפולי רפואה משלימה, פיזיותרפיה ואחרים ואפילו כיסויים ייחודיים לילדים, כמו פיצוי בגין היעדרות ממבחן, החזר הוצאות עבור מורה פרטי לילדים שאושפזו מעל עשרה ימים ברצף ומימון טיפול פסיכולוגי במקרים של פטירת בן משפחה קרוב.

איחוד ישיר ביטוח תאונות אישיות  – מס' טלפון ופרטי התקשרות

כדי להצטרף למסלולי הפוליסות המגוונות של ביטוח תאונות אישיות, מעמידה לרשותכם חברת איחוד ישיר של מגדל מגוון רחב של אפשרויות התקשרות, החל בשיחת טלפון וכלה במילוי הפרטים באופן עצמאי באינטרנט, באופן שיחסוך לכם זמן וכסף.

ניתן לקבל הצעה על ידי מילוי הפרטים ישירות באתר, או להתקשר למס' טלפון 076-8867092 ולקבל את כל המידע והסיוע בהכוונתכם לבחירת החבילה המתאימה לכם ביותר, מבין חבילות הכסף, הפלטינום והארד שמציעה החברה.

למידע נוסף בנוגע לביטוח תאונות אישיות קרא את המאמרים הבאים

ביטוח תאונות אישיות לספורטאים

האם כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות?

כדי לקבל תמונת מצב מלאה ומקיפה, מעמיד לרשותכם פורטל צוק ביטוח את האפשרות לבצע השוואת מחירים באתר, בין הפוליסות השונות ולעומת חברות נוספות, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונבונה. גם את רכישת הפוליסה עצמה מחברת איחוד ישיר תוכלו לעשות באתר, באופן מהיר, קל ונוח.

נציגי פורטל צוק ביטוח עומדים לרשותכם כל העת. לקבלת מידע נוסף לפני שתרכשו פוליסת ביטוח תאונות אישיות איחוד ישיר או מחברות אחרות, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון ותקבלו מענה מהיר.

 

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות