ביטוח תאונות אישיות 9 מיליון

פורטל צוק ביטוח מעמיד לרשותכם את כל המידע על ביטוח תאונות אישיות 9 מיליון וסיוע באיתור הצעות המחיר הטובות ביותר עם כיסויים בטיחותיים נרחבים של חברה זו ושל חברות ביטוח נוספות, כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים.


מבוטחת בביטוח אובדן כושר עבודה

כל פגיעה שמתרחשת בבית, ברחוב, בעבודה, במהלך טיול או בכל מקום אחר נחשבת לתאונה אישית.

ביטוח 9 מיליון – תאונות אישיות

עם ביטוח תאונות אישיות של 9 מיליון אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שתזכו לכיסוי ביטוחי נרחב במקרים בהם נפגעתם. לדוגמא, במידה וכתוצאה מהתאונה הפסדתם ימי עבודה או נפגם כושר ההשתכרות שלכם לטווח ארוך, לאחר נקבעו לכם אחוזי נכות, ובמקרים שאתם זקוקים לקבלת סיוע רפואי והטבות נוספות.

ביטוח 9 מיליון תאונות אישות מתייחס, כאמור, למצבים של פגיעות, בעיקר קשות, שמשפיעות על היכולת לייצר הכנסה כפי שהיתה קודם לתאונה, ולמצבים בהם אתם ובני משפחתכם זקוקים למקור כלכלי יציב שיאפשר לשמור על אותה רמת חיים בה הורגלתם קודם לתאונה, ובכללי לשמור על יציבות כלכלית ועל עצמאות בהתנהלות הכספית של המשפחה. הביטוח מכסה את כל התרחישים, כולל פציעות חמורות, נכות בדרגות שונות, אובדן כושר עבודה ואפילו מוות חלילה, כאשר הפיצויים עוברים לשאריו של המנוח.

9 מיליון ביטוח תאונות אישיות  – טלפון להתקשרות

אמצעי ההתקשרות עם חברת 9 מיליון הם רבים ומגונים, כולל באמצעות האינטרנט. פעמים רבות דווקא רכישת פוליסת ביטוח תאונות אישיות באינטרנט מקנה הנחות משמעותיות ממחיר הפוליסה, למשל 50% הנחה לחודשיים הראשונים, והטבות נוספות, המתעדכנות מעת לעת.

ניתן ליצור קשר עם החברה גם באמצעות הטלפון במספר 03-9000000. זהו מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של החברה ומשם תנווטו למחלקה הרלוונטית. כמו כן ניתן למלא טופס בקשה להצעה באתר האינטרנט של החברה ולחסוך זמן רב, זאת בנוסף לחיסכון הכספי. במקרים בהם עולה הצורך ויש להגיש תביעה, חברת הביטוח 9000000 מספק מענה יעיל ומהיר, זאת לאחר שפירטתם את פרטי התאונה, בטיפולים הנדרשים, נסיבות המקרה וכו'. תוכלו לקבל סיוע מלא ואנושי מנציגי החברה, כולל הסברים על המסמכים שיש לספק וכל דבר שנדרש כדי לאפשר את בדיקת הזכאות שלכם ועד לקבלת הפיצויים, כפי שנקבעו במעמד רכישת פוליסת הביטוח.

לקריאה נוספת בנושא תאונות אישיות קרא את המאמרים הבאים

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

ביטוח תאונות אישיות בעבודה

מאחר ותאונות אישיות יכולות להתרחש בכל מקום, בכל מצב ובכל גיל, למשל במהלך צעידה, פעילות ספורטיבית, נקיון הבית וכו', מומלץ לא רק לשקול לרכוש פוליסה שתבטח תרחישים כאלו אלא גם פוליסה טובה שתבטיח עמידה בלוחות הזמנים ובעיקר הסדר כספי מהיר ונוח. ככל שדרגת הפגיעה חמורה יותר כך ההוצאות הן גבוהות יותר, למשל ימי אשפוז ממושכים, הצורך להיעזר בכסא גלגלים, לקבל פיזיותרפיה וכו'. לכן חשוב מאד להסדיר את תחום זה, ביטוח תאונות אישיות, מהר ככל האפשר.

לקבלת מידע נוסף, הצעות מחיר אטרקטיביות, גם של חברות ביטוח אחרות לצורך ההשוואה וקבלת תשובה על כל שאלה, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לתת לכם מענה מהיר ומפורט.

 

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות