ביטוח תאונות אישיות חבר

עמיתי חבר, יש לכם אפשרות לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות חבר במחירים מיוחדים ואטרקטיביים.

טפסי ביטוח תאונות אישיות של חבר

כאן תמצאו את כל המידע הדרוש לכם כדי ליהנות מפוליסה מצוינת במחיר ומעולה בתנאי הביטוח.

ביטוח תאונות אישיות לעמיתי חבר

אחת מפוליסות הביטוח המשמעותיות ביותר עבור כל אדם היא ביטוח תאונות אישיות. הסיבה לכך היא שהחיים הם בלי צפויים והכל יכול לקרות, לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום.

תאונות אישיות הן מכלול של פציעות, חבלות, תאונות ומכות בדרגות חומרה שונות שיכולות להתרחש במהלך היום, בין אם אתם בטיול, במהלך פעילות גופנית, נחבלתם בבית, ברחוב או בכל מקום.

מצבים כאלו עלולים לגרום, מעבר לכאבים, גם לחבלות קשות, לאובדן כושר עבודה, לנכות, זמנית או צמיתה ואף, חלילה, למוות.

מדובר במצבי פגיעה שלא נגרמו עקב מחלה אלא עקב תאונה, כאשר הנפגע צריך להתמודד עם מציאות חדשה וקשה, הכוללת הוצאות גבוהות עבור טיפולים, שיקום, עזרים מיוחדים שיסייעו לו להתנייד וכיוצ"ב, ולעתים אף מאבד את יכולת ההשתכרות שלו.

לכן, לכל אחד מומלץ לראות את הנולד ולהיערך אליו בהתאם, באמצעות ביטוח תאונות אישיות שיבטיח את הכיסויים הביטוחיים וההגנה המקסימלית מפני תרחישים שעלולים לפגוע בהכנסה ולשמור על רמת החיים הכלכלית, כפי שהיתה טרם הפגיעה.

בהגדרת עמיתי חבר נכללים אנשי קבע המשרתים בצה"ל, כולל אנשי מילואים בשירות קבע ומשרתים בשירות חובה בתנאי קבע, כמו גם גמלאי שירות קבע ובני זוגם של אנשי וגמלאי שירות הקבע.

עמיתי חבר יכולים ליהנות ממגוון ביטוחים בתחומי חיים שונים אצל חברות ביטוח שונות, כאשר תחום ביטוח תאונות אישיות מצוי בידי חברת הביטוח איילון.

ביטוח תאונות אישיות של חבר- עיקרי הפוליסה

באמצעות פוליסת הביטוח, אחרי שנקבעה העלות החודשית וגובה הפיצויים (שנגזר מגובה העלות החודשית), ניתן לקבוע את מרכיבי הכיסויים הביטוחיים, למשל כיסוי מפני אובדן כושר עבודה, פיצוי לשארים במקרים של מות המבוטח, פיצוי בגין נכות זמנית, חלקית, מלאה או צמיתה, פיצוי חד פעמי למצבים בהם נדרש סיוע סיעודי כתוצאה מהפגיעה,  כיסוי ביטוחי להוצאות אשפוז בבית החולים, החזר הוצאות לאמבולנס, ועוד.

באמצעות אתר צוק ביטוח תוכלו לקבל מענה מפורט ויסודי של עיקרי הפוליסה, של מרכיביה ומגוון הכיסויים הביטוחיים, מי יכול להיכלל בקטגורית העמיתים של חבר ועוד מגוון תשובות שיחסכו לכם זמן חיפוש ויאפשרו לכם לקבל מענה כולל ומרוכז במקום אחד.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר ולקבל סיוע ומענה מהיר מנציגינו וכמובן הצעות משתלמות לביטוח תאונות אישיות.

 לקריאה נוספת על ביטוח תאונות אישיות

השוואות מחירים לביטוח תאונות אישיות

כיסויים של ביטוח תאונות אישיות

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות