ביטוח תאונות אישיות השוואת פוליסות

אם החלטתם לרכוש ביטוח תאונות אישיות, אתם כבר בדרך הנכונה ללקיחת אחריות על החיים, שלכם ושל בני משפחתכם.

אדם חותם על פוליסת ביטוח תאונות אישיות

השאלה עכשיו היא באיזו פוליסת ביטוח לבחור מתוך המגוון הרב שמוצע בשוק, כיצד לחסוך בעלויות ויחד עם זאת לקבל את הכיסויים הביטוחיים הנרחבים ביותר.

כאן, באתר צוק ביטוח, תוכלו למצוא מידע על ביטוח תאונות אישיות השוואת פוליסות, באופן שיאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת, מתוך מגוון הצעות המחיר שתקבלו מאתנו.

מה זו פוליסת ביטוח תאונות אישיות

מדובר במגוון מצבים ותרחישים שיכולים לקרות לכולנו, בכל זמן, מצב ומקום. מקרים שאינם מחלה, או תוצאה של מחלה, אלא תאונה או פגיעה, בנסיעה, בטיול, בהליכה ברחוב, בחדר הכושר, בבית וכדומה, כל אלו נכללים בקטגוריית "תאונות אישיות".

החבלות ובפציעות יכולות להיות בעוצמות שונות, שיגרמו לנכות, גם אם זמנית, יהיה צורך באשפוז, לעתים שיקום, לאובדן כושר העבודה ומכאן ירידה בהכנסות המשפחה, ולעתים, במקרים קשים יותר, לצורך סיעודי, הכולל התאמת הבית למציאות החדשה, כמו התקנת שיפוע עבור כסא גלגלים וכדומה.

במקרים חמורים יכלה הפגיעה לגרום למוות, ואז יש לחשוב על בני המשפחה, שארי הנפטר, ועל הצרכים הקיומיים שלהם.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מספקת רשת הגנה לכל אחד ואחד מתרחישים אלו, כך שבמקרה הצורך ניתן יהיה לקבל פיצוים, גמלה חודשית, כיסוי הוצאות אשפוז, גמלת שארים וכל כיסוי ביטוחי נוסף עליו יחליט המבוטח.

התשלום עבור הפוליסה היא בהתאם למרכיביה ובהתאם לגובה פיצוי הרצוי לכם.

משווים בין הפוליסות וחוסכים

על אף שמדובר בביטוח אקוטי וחשוב מאין כמוהו, עדיין אין כל סיבה לרכוש את הפוליסה הראשונה שתיקרה על דרככם וניתן לחסוך בעלויות באמצעות השוואת מחירים מקיפה.

אתם יכולים לחסוך לכם את הזמן שיידרש לכם כדי להתחיל לנבור בהצעות המחיר של כל חברות הביטוח, שלא לדבר על הכסף שתחסכו, אם תבצעו את החיפוש באמצעותנו, פורטל צוק ביטוח, שמספק לכם את כל התשובות במהירות, ביעילות ובאופן שנוח לבצע השוואת מחירים, להבין מה כוללת ההצעה ורק אז לבחור בפוליסה שמתאימה לצרכיכם, העדפותיכם ותקציבכם.

חברות מומלצות לביטוח תאונות אישיות

הכשרה

דקלה

כדי ליהנות מחסכון ניכר בזמן ובכסף, כל שעליכם לעשות הוא רק למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל עד מהרה את כל התשובות, לכל השאלות, עם מגוון הצעות מחיר מעולות שתוכלו להשוות ביניהן ולבצע בחירה מושכלת.

 

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות