ביטוח נסיעות לחו"ל

נסיעות לחו"ל כבר מזמן אינן נחשבות לעניין נדיר ויוצא דופן. למעשה, מיליוני ישראלים יוצאים מידי שנה בטיסות משדות התעופה לנופש, עבודה ועיסוקים אחרים בחו"ל. עם זאת, כאשר אזרח ישראלי נמצא בארץ זרה, נוצרת בעייתיות לגבי קבלת שירותים חיוניים מסוימים.

 

מזוודה, חפצים וכרטיס עליו כתוב ביטוח נסיעות לחו"ל

בזמן שאותו אדם נמצא בארץ, הוא יכול להיות מטופל בכל בית חולים ציבורי או קופת החולים שלו, בהתאם לחוקי מדינת ישראל. אך ברגע שהוא נזקק לשירותים רפואיים בחו"ל, הרי שהוא חייב לשלם על כך מכיסו. בדיוק לשם ההתמודדות עם המצבים הללו, קיים ביטוח הנסיעות.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות מעניק לנוסעים לארצות זרות כיסוי עבור הוצאות רפואיות, אשפוזים, עברות לבית חולים, ניתוחים, פינוי לארץ, רכישת תרופות דחופה, טיפולי חירום ועוד. מלבד הכיסוי הרפואי, קיים גם ביטוח של הכבודה, איחור בנסיעה ועוד.

יש לציין, כי קיימות רמות שונות של ביטוח נסיעות לחו"ל, בהתאם לסוג הנסיעה וגובה הכיסוי. אנשים עם בעיות רפואיות, נשים בהיריון או נוסעים שמתכוונים לעסוק בספורט אתגרי (חשופי יותר לתאונות), ירצו לבצע כיסוי ביטוחי גבוה יותר, כך שתהיה להם אפשרות לממן יותר ימי אשפוז, ניתוחים יקרים ועוד. נוסעים בעלי פרופיל ממוצע שטסים לנסיעות סטנדרטיות, לעומת זאת, יסתפקו לרוב בביטוח הנסיעות הרגיל.

ישנן חברות רבות הנמצאות בשוק הביטוחים לחו"ל, כאשר כל חברה מציעה סוגים שונים של כיסויים. ברגע שמחליטים על פוליסה של חברה ספציפית, חשוב לבדוק היטב מה רמת הכיסוי ולא להתמקד במחיר הפוליסה בלבד.

אנו באתר צוק ביטוח מציעים השוואה בין האופציות המשתלמות ביותר של ביטוח נסיעות לחו"ל מבחינת כיסוי ומחיר. תוכל לקבל את הביטוח המתאים לך ביותר ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח רפואי לחו"ל