ביטוח נסיעות סקי

חופשה בחו"ל היא תמיד נפלאה ואם מדובר על חופשת סקי, זה האושר בהתגלמותו. חובבי סקי? מתכננים חופשה בלבן? אל תשכחו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות סקי וסעו בראש שקט.

מתבלבלים ממבחר הביטוחים? פורטל צוק ביטוח ישמח לסייע לכם באיתור הביטוח ההולם ביותר את צורכיכם.

מגלשיים של סקי בשלג

 

ביטוח נסיעות לסקי

מדי שנה פוקדים ישראלים רבים את אתרי הסקי השונים בעולם, בין אם במסלולים היפים באירופה, ביניהם שוויץ, צרפת, איטליה ואחרים, או מרחיקים ליעדים רחוקים יותר, כמו ארצות הברית.

סקי הוא ספורט מהנה ביותר אולם גם אם אתם בעלי נסיון בתחום, עלולות לקרות תאונות כמו החלקה ונקיעה של  איבר בגוף, שבירת יד או רגל ולא תאמינו, אפילו הצטננות, שיכולה להתפתח לדלקת ריאות. כשמדובר בחובבי סקי חסרי נסיון, הסיכון גדל עוד יותר.

ביטוח נסיעות לסקי נועד לכסות כל טיפול רפואי שאתם עלולים להזדקק לו במהלך החופשה. ניתן לרכוש ביטוח שיכסה רק את הימים המוקדשים לסקי. כלומר, אם נסעתם לצרפת לחופשה של ארבעה עשר יום שמתוכם אתם מתכננים לבלות רק חמישה ימים בסקי, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לסקי רק עבור הימים בהם תגלשו בפועל במורדות ההרים המושלגים.

חשוב לוודא לא רק כמה עולה לכם הביטוח אלא מה הוא מכסה במדויק. לא תמיד ההצעה הזולה ביותר היא גם המשתלמת ביותר ומומלץ לעשות בדיקה מקיפה.

פורטל צוק ביטוח עורך את הבדיקות הללו במקומכם וחוסך לכם זמן יקר וכסף רב. עם הפורטל, אחרי שמילאתם את פרטיכם, כולל יעד הנסיעה ומטרתה, תקבלו בתוך זמן קצר הצעות מחיר ממיטב חברות הביטוח, עם פירוט הכיסויים הביטוחיים ומשמעותם. זהו נתון חשוב מאד מאחר ועלויות טיפולים רפואיים בחו"ל הן יקרות לאין ערוך ויכולות לנסוק לאלפי שקלים ליום אשפוז.

נשמח לסייע לכם במציאת פוליסת ביטוח רלוונטית לנסיעתכם. מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וקבלו מאיתנו, בתוך זמן קצר, הצעות מחיר של ביטוח נסיעות סקי.

קבלו הצעה לביטוח רפואי לחו"ל