ביטוח נסיעות לנשים בהריון

חברות הביטוח לא תמיד מסכימות לבטח נשים בהריון משיקולי בטיחות והרגישויות שמצויה בהן אשה הרה. יחד עם זאת, הריון הוא לא סיבה לבטל חופשה מהנה או נסיעת עסקים, ואם חשוב לכן להיות מבוטחות בנסיעה, תוכלו למצוא ביטוח נסיעות לנשים בהריון בסיוע פורטל צוק ביטוח.

אשה בהריון יושבת על ספסל

ביטוח נסיעות בהריון

אין חובה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, לנשים בהריון ולכל אדם אחר. יחד עם זאת, זהו הליך מומלץ שמבטיח שקט נפשי רב, במידה ועלה הצורך ונזקקתם לקבל טיפול רפואי בחו"ל, הליך שללא הביטוח יכול לזנק לעשרות אלפי שקלים.

מאחר והריון הוא בכל זאת מצב שדורש התייחסות מיוחדת, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות בהריון ולו רק בשביל אותו השקט הנפשי.

ביטוח חול הריון

ישנם מספר כללים שחברות הביטוח קובעות בנוגע לביטוחים שהן מספקות לנשים בהריון, למשל, העלויות הן גבוהות יותר מביטוחי נסיעות אחרים והם אינם מכסים לידה, גם מוקדמת, וטיפול ביילוד, או במצבים של שמירת הריון (שאז מן הסתם לא תסעו בכל מקרה לחו"ל).

כמו כן, עלויות ביטוח חול הריון משתנות בהתאם להתקדמות ההריון, כאשר עד לשבוע העשרים וששה יהיה עליכן לרכוש ביטוח מורחב להריון שהוא יקר משמעותית מביטוח נסיעות רגיל, ולאחר השבוע העשרים וששה תדרשו למלא שאלון רפואי בו תצהירו שלא קיימות כל בעיות שקשורות להריון, בחתימה ואישור הרופא המטפל שלכן. בהמשך תתבקשו להציג את הטופס הזה בפני הדיילות של חברת התעופה, שיעבירו את המסמך לרופא חברת התעופה והוא זה שיחליט סופית אם לאשר את עלייתכם למטוס.

הגבלות בביטוחים לנשים בהריון

אשה בהריון מעל לשבוע השלושים לא תוכל לרכוש ביטוח נסיעות. יתרה מכך, יהיה עליה להציג אישור מהרופא המטפל שלה, שממצהיר שאין בעיות שמונעות ממנה לטוס ובידיעה שאין לה כיסוי ביטוחי. כמו כן, אם את בהריון לתאומים או יותר, לא תורשי לעלות לטיסה.

כפי שניתן לראות, גם אם חברות הביטוח יסכימו לבטח נשים בהריון, ההחלטה הסופית היא של חברת התעופה, בכל הנוגע למצבים של הריון מתקדם.

עוד ניתן להבין שחברות הביטוח שכן מבטחות, גובות עבור פוליסות ביטוח נסיעות לנשים בהריון, סכומים גבוהים משמעותית לפוליסות ביטוח נסיעות רגילות.

ההמלצה היא לבצע סקר שוק מקיף ויסודי כדי למצוא את הפוליסה המקיפה ביותר והאטרקטיבית ביותר.

כדי לעשות את זה בזמן קצר ובנוחות מרבית, מעמיד לרשותכן פורטל צוק ביטוח את מיטב ההצעות לביטוחי נסיעות לנשים בהריון, מחברות ביטוח מובילות.

אתן תחסכו זמן יקר, כסף רב ותדעו בדיוק אילו כיסויים כוללת כל פוליסת ביטוח.

כל שעליכן לעשות הוא למלא את פרטי ההתקשרות עמכן בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לוב אליכן עם כל הפרטים הרלוונטיים.

והכי חשוב- לידה קלה ונסיעה טובה!

קבלו הצעה לביטוח רפואי לחו"ל