ביטוח חו"ל

נוסעים לחו"ל? בין אם זו נסיעת עסקים או לחופשה, רצוי מאד לכסות את עצמכם בביטוח נסיעות לחו"ל ולטוס בראש שקט.

קיימים כמה סוגים של ביטוח לחו"ל וכדי להבין את המשמעות של כל אחד מהם ואת החשיבות שלהם, מעמיד לרשותכם פורטל צוק ביטוח את כל המידע הנדרש וסיוע באיתור הביטוח המתאים ביותר לנסיעה שלכם.

פוליסת ביטוח חו"ל

 

ביטוח בריאות לחו"ל

כולנו מאחלים לעצמנו נסיעה טובה ושקטה לחו"ל. אולם אם חלילה בכל זאת קורה משהו ויש צורך בקבלת טיפול רפואי, אנו נגלה מהר מאד שללא כיסוי ביטוחי העלויות הן גבוהות עד בלתי נתפסות לתושבים זרים.

כל טיפול רפואי הניתן בחו"ל, החל מביקור רופא וכלה באשפוז יכול להגיע לאלפי שקלים, ואם יש התערבות כירורגית, גם לעשרות אלפי שקלים. עם ביטוח בריאות לחו"ל, המשולם רק עבור פרק הזמן בו תשהו בחו"ל, אתם מקבלים כיסוי ביטוחי והחזר כספי מלא על כל ההוצאות, אחרי שהצגתם עם שובכם לארץ את כל המסמכים, חוות הדעת הרפואית  והקבלות על ההוצאות ששילמתם.

ביטוח בריאות לנסיעה לחו"ל

הפוליסות אותן ניתן לרכוש הן מגוונות. הבסיסית ביותר מכסה מקרים כמו רכישת תרופות עם מרשם רופא בבית מרקחת וקבלת טיפול רפואי בסיסי בחו"ל. אולם אם אירעה חלילה תאונה ונדרש אשפוז או ניתוח, קיימות בפוליסה הרחבות למצבים כגון אלו.

ביטוח רפואי לחו"ל

חלק מהיעדים בחו"ל הן מדינות שהטיפול הרפואי הניתן בהן אינו הולם ואינו מספיק, כמו מדינות עולם שלישי ויעדים דומים. במקרים כאלו קיימת אפשרות לרכוש ביטוח רפואי לחו"ל שיכלול הטסה בחזרה לארץ, בליווי בן משפחה או בליווי רופא ישראלי שנשלח למקום כדי ללוות אתכם.

ביטוח כזה מתאים למטיילים שיש בנסיעה שלהם סיכון גבוה, למשל טיול סנפלינג, טרקינג, חופשת סקי וכיוצ"ב.

ביטוח לחו"ל

כשאתם נוסעים לחו"ל קחו בחשבון שיום אשפוז בבית חולים מקומי יכול לעלות לכם אלפי שקלים. לכן חשוב להיערך היטב ללפני הנסיעה ולא לסמוך על המזל, מה גם שהביטוחים המוצעים בארץ אינם בעלויות גבוהות מאד.

כדאי לרכוש פוליסת ביטוח שמתאימה במדויק לאופי הנסיעה, למשל ביטוח תאונות אישיות, למקרה בו יש בנסיעה מקדמי סיכון גבוהים וכדומה.

ביטוח חול הוא ביטוח גמיש שמשתנה בהתאם ליעד, לאופי הנסיעה, משך הנסיעה וגורמי הסיכון. הוא מאפשר כיסוי ביטוחי גם לאנשים החולים במחלה קשה או כרונית, רק שבמקרים כאלו עלות הפוליסה תהיה גבוהה יתר מאחר וקיימת סבירות שהמבוטח יזדקק לקבלת טיפול רפואי במהלך שהייתו בחו"ל.

ישנן דקויות רבות וניואנסים שונים בביטוחים לחו"ל. כדי להבין את כולם והמשמעות שלהם במלואה, כולל העלויות, יש צורך לבצע בירורים והשוואת מחירים בין חברות הביטוח. זהו תהליך ארוך ולא בטוח שיש לכם את הזמן לכך, לפני הנסיעה. לכן קורה שפעמים רבות המבוטח רוכש את הפוליסה הראשונה שהוא מוצא, גם אם היא יקרה יותר מאחרות.

פורטל צוק ביטוח מעמיד לרשותכם כלי חיפוש יעיל ונוח, בו, לאחר שמילאתם את פרטיכם ואת יעד הנסיעה ואופייה, תקבלו הצעות מחיר ממגוון חברות ביטוח באופן מרוכז ומסודר, כולל הסברים על הכיסויים הביטוחיים שכוללת כל הצעה.

באופן זה תוכלו להבין טוב יותר את המשמעות של כל כיסוי ביטוחי, לראות את העלויות ולהשוות ביניהם ולרכוש את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם.

כדי לקבל את השירות הזה מפורטל צוק ביטוח, כל שיש לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ולקבל בתוך זמן קצר את כל ההצעות הרלוונטיות.

קבלו הצעה לביטוח רפואי לחו"ל