ביטוח מבנה בניה קלה

אחת מטכניקות הבנייה המתקדמות והחדשניות ביותר בארץ היא הבניה הקלה. היא קלה ליישום, זולה יותר וידידותית. יותר לסביבה ורבים נוטים לבחור בסוג בנייה זו על פני הבנייה הקלאסית.

מבנה לפני ביטוח

כמו כל מבנה, גם כזה עשוי מבניה קלה, צריך וחשוב לבטח. עם פורטל צוק ביטוח תוכלו למצוא את כל חברות הביטוח שמוכרות פוליסות ביטוח מבנה בניה קלה, להשוות בין ההצעות ולבחור במשתלמת ביותר.

ביטוח מבני בניה קלה

שיטת הבניה הקלה מתבצעת באמצעות בניה מודולרית, הקרויה גם מתועשת. הטכניקה היא קלה לביצוע ובמהלכה נעשה שימוש בחומרים קלים ואיכותיים, שמאפשרים בניה מהירה שאורכת לא יותר מחצי שנת עבודה.

הרעיון העומד מאחורי בניה קלה הוא לייצר את החלקים במפעל, לאחר מכן להוביל אותם לאתר הבנייה ולהרכיב אותם שם.

בזכות שיטת בניה זו נמנע זיהום אוויר רב, אין צורך בכלי רכב גדולים ומגושמים כמו משאיות ענק, מערבלי בטון ומנופים, וגם פסולת רבה נמנעת במגמה לשמור על הסביבה.

בשל הצורך בכמות אנשי מקצוע קטנה יותר, עלות הבניה הקלה היא משתלמת מאד, היא מושלמת מהאספקט של הבידוד התרמי, שומרת על איכות הסביבה ועשויה מחומרי גלם איכותיים.

גם בנייה קלה, ממש כמו כל מבנה הבנוי בכל דרך אחרת, כדאי וחשוב לבטח.

ביטוח מבני בניה קלה מגן על הנכס מפני נזקים למבנה, כלומר לקירות, חלונות, מרפסות, מרתפים, גגות וכל מה שמחובר למבנה, כולל חלונות ,דלתות, צנרת ותשתיות, ומספק לכם את השקט הנפשי למקרים של פגעי טבע, שריפה, פיצוץ וכדומה.

ניתן לבטח גם במרכיבים נוספים, כמו ביטוח תכולה, המבטיח כיסוי ביטוחי לכל נזק או גניבה של תכולת הבית וכן ביטוח צד ג' שמבטיח כיסוי ביטוחי במקרים בהם נגרם נזק לגורם שלישי, כמו אורחים, או עובדים בתוך הנכס.

ביטוח מבנים לבנייה קלה

למרבה הפלא, לא כל חברות הביטוח מסכימות למכור פוליסות ביטוח מבנים לבנייה קלה.

סביר להניח כי הסירוב נובע מתפיסה שגויה לחלוטין, שמדובר במבנים שאינם מחזיקים מעמד לאורך זמן והסבירות שייפגעו היא גבוהה יותר מאשר מבנים שנבנו בשיטה הקלאסית.

כמובן שנתון זה הוא שגוי בבסיסו, ובחלקים רבים בעולם,כמו מדינות אירופה וארצות הברית, נעשה שימוש בבניה קלה מזה שנים רבות, עם הבנת כל היתרונות שצוינו.

אם אתם מתקשים למצוא ביטוח מבנים לבנייה קלה, זה הזמן להיעזר בפורטל צוק ביטוח, שיאתר עבורכם הצעות מחיר לביטוחי מבנים בנייה קלה, עם כיסויים נרחבים ובמחירים משתלמים שתוכלו להשוות ביניהם.

זה הזמן ליהנות הן מבנייה קלה ואיכותית, השומרת על איכות הסביבה ומבטיחה לכם נכס העשוי מחומרי גלם הטובים ביותר, והן מביטוח מבנה בניה קלה, שיאפשר לכם איכות חיים גם באספקט של השקט הנפשי ושמירה על הנכס שלכם.

מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו למצוא עבורכם את ההצעות הטובות ביותר לביטוחי מבני בנייה קלה.

קבלו הצעה לביטוח מבנה