ביטוח 9 מיליון

פרטי התקשרות

חברת הביטוח 9000000 מעמידה לרשותכם דרכי התקשרות נוחות ומהירות ומגוון הצעות אטרקטיביות לביטוח מבנה.

לרשותכם עומד מוקד טלפוני פעיל משמונה בבוקר ועד תשע בערב, מלבד ימי שישי שאז הוא פעיל עד אחת בצהריים.

9 מיליון טלפון המוקד: 03-900-0000

עיצוב ללא שם - 2022-12-05T125008.907בנוסף ניתן לקבל שירות בווצאפ

לוגו ביטוח 9000000

סוגי ביטוחים

חברת הביטוח 9000000 שינה את שמו לביטוח 9: החברה מציעה כמה סוגי ביטוחים : רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח אופנוע, ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח משכנתא.
ביטוח 9 החדש שינה את הרגלי חברות הביטוח שהיינו רגילים עד כה – תחילה היה צריך לדבר עם סוכן ביטוח לאחר מכן לעבור על כל הפוליסה דרך בירוקרטיה מסובכת.
כיום ביטוח 9 מציעה קניית ביטוחים און ליין וקבלת הצעות לכל לסוג פוליסה באינטרנט ללא כל מענה מנציג ביטוח שהמשתמש יכול לסגור בעצמו.

ביטוח מבנה

כיסוי במקרה של נזק ל:

  • חלונות
  • קירות
  • רצפה
  • תקרה
  • גג
  • דלתות ועוד..

כשמתרחש נזק משמעותי בבית, נזק שיכול לקרות גם בדירות חדשות מקבלן, רק אז מתברר גודל הנזק הכלכלי העצום והצורך להתמודד עם תיקון הבעיה ושיפוץ הנזקים. לכן  חשוב מאד לוודא שלא יגיע מצב כזה, בו אינכם מסוגלים לעמוד בהוצאות הגבוהות לתיקון הבית שכל כך התאמצתם לרכוש.

ביטוח מבנה שונה מביטוח תכולה, שם הכיסוי הוא עבור נזקים שנגרמו לתכולת הדירה, עקב הצפות והרס, או עקב גניבה ומעשי ונדליזם.

מגוון רחב של כיסוים ביטוחיים ביניהם: כיסוי בגין כל נזק ישיר שנגרם לדירה בעקבות

  • פיצוץ
  • שריפה
  • התלקחות,
  • צנרת שניזוקה וכיוצ"ב נזקים אלו קרויים נזקים ישירים.

חברת הביטוח מספקת מענה וכיסוי ביטוחי גם להוצאות העקיפות שנגרמו לכם, למשל שכר טרחת שמאי שהזמנתם כדי לאמוד את הנזק, עלות קבלן שיפוצים וקבלני פינוי ההריסות, עלות אדריכלים ומהנדסים ועוד.
ביטוח מבנה של חברת הביטוח 9 מיליון מתחשב בלקוחותיו ומספק גם כיסוי ביטוחי מותאם לקוח, לפי העדפות המבוטח.

פוליסות ביטוח אטרקטיביות נוספות

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח משכנתא

פרטי התקשרות נוספים עומדים לרשותכם באתר האינטרנט המעודכן של ביטוח 9 מיליון, שם תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם, וגם, בלחיצת כפתור אחת להוריד טופס הצעת מחיר עבור ביטוח מבנה, או, אם תרצו, לבצע רכישה ישירה של הפוליסה באינטרנט. אגב, רכישה ישירה באינטרנט, מלבד הנוחות והאפשרות לבצע אותה מכל מקום ובכל זמן, תיתן לכם גם הנחה נוספת במחיר הפוליסה.

פורטל צוק ביטוח עומד לרשותכם עם מידע נוסף על ביטוח מבנה 9 מיליון, כמו גם סיוע באיתור הפוליסה המבוקשת, עם השוואת מחירים עם פוליסות נוספות. באופן זה תוכלו להיות בטוחים שביצעתם את כל הבדיקות ובחרתם באופציה המתאימה לכם ביותר, הן באספקט הכיסויים הביטוחיים והן באספקט הכלכלי.

לקבלת מידע נוסף וסיוע באיתור פוליסת ביטוח מבנה 9 מיליון, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לסייע לכם באיתור הפוליסה המבוקשת. 

קבלו הצעה לביטוח מבנה