ביטוח מבנה בנק טפחות

אפשר לרכוש ביטוח משכנתא בכל חברת ביטוח או באמצעות טפחות סוכנות לביטוח בע"מ, שההתמחות שלה היא במתן פתרונות ביטוח ללקוחות בנק מזרחי טפחות שמחליטים לקחת משכנתא. ביטוח משכנתא כולל בכל מקרה שני ביטוחים שונים – ביטוח חיים וביטוח מבנה – ובלעדיו אי אפשר לקבל את הכסף מהבנק

ביטוח משכנתא, אותו ניתן להשיג בכל חברות הביטוח או באמצעות השירותים המיוחדים של טפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ, הוא חלק מהותי ברכישת משכנתא מהבנק. ביטוח מסוג זה מקנה לבנק רשת ביטחון המבטיחה שבמקרה של תשלומי משכנתא שנכשלו עקב מוות או נזק לרכוש, הבנק עדיין יקבל את סכום החוב.

טפסי ביטוח מבנה

ביטוח מבנה בנק טפחות

ביטוח מבנה טפחות מציע ביטוח שיכסה כל נזק שיגרם למבנה, לקירות הבית, לפי סיכונים מפורטים מראש. החלקים הקבועים בביתכם יהיו מבוטחים כמו קירות הבית, גג, דלתות, דודים וכן מערכות החשמל, טלפון, מים וכדומה. כל פוליסה של ביטוח כזה מותאמת לכל לקוח ומכסה דברים שונים בהתאם לבית הלקוח.

ביטוח מבנה טפחות מקנה הגנה במקרה של נזק לנכס המשועבד לטובת המשכנתא. הכיסוי כולל מקרים בהם המבנה או הדירה ניזוקו כתוצאה ממספר גורמים וסיכונים כמו אש, ברק, רעם, רעידת אדמה, שיטפון ועוד גורמים דומים. כיסוי נזקי מים ואינסטלציה וכן דיור חלופי ל12 חודשים או בגובה 15% מסכום הביטוח, במקרה בו הנזק לא יאפשר המשך מגורים בביתכם.

יתרונות ביטוח מבנה של מזרחי טפחות

טפחות סוכנות לביטוח בע״מ מציעה שלל פתרונות של ביטוחים למקרים שונים. החברה מציעה ביטוח משכנתא מלא הכולל בתוכו ביטוח חיים וביטוח מבנה, אותם תצטרכו לרכוש בכל מקרה על מנת לקבל את המשכנתא הרצויה.

בביטוח של מזרחי טפחות ביטוחים תיהנו ממספר יתרונות:

  • גודל – מזרחי בעלת נתח גדול משוק המשכנתאות כך גודלה וחוסנה מאפשרים הצעות מחיר תחרותיים ביותר
  • מומחיות – התמחות במתן ביטוחים לכן המומחיות עולה על כל השאר
  • שירות – הצוות אדיב ונעים שישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך
  • יעילות – טפחות סוכנות לביטוח מעדכנת את הפוליסה מדי שנה כך שאתם פטורים מלהתעסק בנושא עד תום ההלוואה

באתר של מזרחי טפחות ביטוחים תוכלו לבדוק הכל, להתעדכן בהצעות המלאות, לבדוק את הפוליסות המוצעות וגם כלים נוספים לחישובי עלויות. בנוסף לכך תוכלו להוריד את הטפסים הרצויים לכם, כל הדרכים ליצירת קשר ואם אתם מעדיפים מענה אנושי תוכלו להתקשר לטפחות סוכנות לביטוח בע״מ טלפון 03-7232001 או בחיוג מקוצר 2522*.

מה היתרונות של ביטוח מבנה בנק טפחות?

טפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ מציעה ביטוח חיים ורכוש כאחד, הינה ספקית מובילה של ביטוחי משכנתא. היתרונות בשימוש בשירותיהם רבים:

  1. גודלה וחוזקה החזקים של הסוכנות, בגיבוי בנק בעל נתח שוק המשכנתאות הגדול ביותר, מאפשרים להם להציע מחירים תחרותיים ביותר.
  2. החברה מתמחה אך ורק בביטוח משכנתא ללווים של בנק מזרחי-טפחות וכך מסייעת לחיסכון בזמן והוצאות.
  3. המומחיות של טפחות נובעת בין היתר מהעסקת צוות מקצועי ומנוסה מבטיח שירות יוצא מן הכלל, עם מערכות מיכון מתקדמות המבטיחות תמיכת לקוחות מהירה ויעילה. 

האם לקוחות בנק מזרחי טפחות חייבים לרכוש ביטוח משכנתא טפחות?

סוכנות הביטוח טפחות מייעלת את התהליך עבור המבוטחים על ידי טיפול בעדכוני פוליסה שנתיים, ומבטלת את הצורך של המבוטחים לבחון מחדש את הנושא עד תום תקופת ההלוואה. עם זאת, חשוב לציין שגם בעלי משכנתא מבנק מזרחי טפחות יכולים לבחור לרכוש את ביטוח המשכנתא שלהם מחברות אחרות והם לא מחויבים אל טפחות סוכנות לביטוח בע"מ בלבד. 

מה עושים אם לא רוצים לרכוש ביטוח מבנה בנק טפחות אבל לוקחים מהבנק משכנתא?

במידה ולקוח יבחר לקבל משכנתא ממזרחי-טפחות אך יבחר בביטוח משכנתא במקום אחר, עליו להמציא לבנק עותק של הפוליסה העומדת בדרישות הבנק כמפורט בהסכם ההלוואה. לרכישת פוליסות, הלקוחות יכולים להגיע למשרדי הביטוח בסניפי הבנק או לפנות ישירות לשירות הטלפוני של טפחות. פרטי הקשר של שירות הלקוחות, יחד עם שעות הפעילות, נגישים בקלות למעוניינים להצטרף או למבוטחים קיימים המבקשים סיוע.

איך יוצרים קשר עם טפחות משכנתא?

בעזרת יצירת קשר עם טפחות משכנתא טלפון שירות לקוחות יכול להיות הכלי היעיל והזמין ביותר. תמיכה טלפונית מטעם טפחות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ זמינה בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-13:00 במספר 03-7232001 או 2522*.

תוך כמה זמן מקבלים מענה מנציגי ביטוח מבנה בנק טפחות?

הסוכנות מקפידה על מענה מהיר לפניות השירות כדלקמן: לתיאום פגישות, הסוכנות עונה תוך שבעה ימי עסקים לפניית הלקוח. תשובות ראשוניות לפניות לקוחות ניתנות תוך שני ימי עסקים. כאשר לקוח מבקש מסמכים, הסוכנות מבטיחה משלוח תוך שלושה ימי עסקים למסמכים שברשותו. אם המסמכים אינם זמינים ברשות הסוכנות, הם יימסרו תוך שבעה ימי עסקים, מותנה בקבלת המידע הדרוש מחברות הביטוח. להבהרות לגבי זכויות וטיפול בתביעות, הלקוחות יכולים לצפות לתגובה תוך שני ימי עסקים.

מה צריך לדעת לפני שרוכשים פוליסה של ביטוח משכנתא טפחות?

טפחות משכנתאות סוכנות לביטוח (1989) בע"מ, הרשומה במספר רישיון 511385890, קוראת ללקוחות להבין שאי עמידה בהחזרי הלוואות עלולה להוביל להטלת ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. השירותים שמציעה הסוכנות הינם אך ורק לבעלי משכנתא בבנק מזרחי טפחות וכפופים תמיד לתנאי פוליסות הביטוח. חשוב לציין כי נדרש ביטוח עבור כל הלוואה ביתרה העולה על 30,000 ₪.

שאלות ותשובות

מה המטרה של ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא מספק רשת ביטחון לבנק במקרה של אי תשלום המשכנתא עקב נסיבות כמו מות הלווה או נזק לרכוש. 

ממה מורכב ביטוח משכנתא?

מביטוח חיים וביטוח מבנה, המציע הגנה למשפחת הלווה ולנכס הממושכן בהתאמה.

אילו יתרונות מציעה חברת טפחות סוכנות לביטוח?

תמחור תחרותי, מומחיות ספציפית לענף, שירות מקצועי ויעיל ועדכוני פוליסה שנתיים ללא טרחה. השירותים שלהם מגובה בבנק בעל נתח שוק משמעותי במשכנתאות.

מה הנוהל וזמן התגובה הצפוי אם יש ללקוח פנייה או שהוא דורש מסמכים מסוימים מסוכנות לביטוח טפחות?

מענה ראשוני לפניות לקוחות תוך שני ימי עסקים. לגבי בקשות למסמכים, אם המסמכים נמצאים ברשות הסוכנות, הם יימסרו תוך שלושה ימי עסקים. אם הם לא יהיו זמינים, המסמכים יימסרו תוך שבעה ימי עסקים עם קבלת המידע הדרוש מחברות הביטוח.

מי זכאים לשירותי ביטוח משכנתא שמציעה טפחות סוכנות לביטוח?

שירותי טפחות סוכנות לביטוח הינם אך ורק לבעלי משכנתא בבנק מזרחי טפחות.

למידע נוסף על ביטוח מבנה

עלות ביטוח מבנה

מה כולל ביטוח מבנה

צוק ביטוח

אתר צוק ביטוח, מציע לכם חיסכון בזמן יקר, הימנעות מכאבי ראש מיותרים. באתר תמצאו את כל הביטוחים ומסלוליהם המוצעים על ידי כל חברות הביטוח הקיימות בשוק. כך שתוכלו לבחון ולהשוות בין כולם, ללא חיפושים מיותרים, השירות מוצע בחינם לכולם, זה קל ונוח הכל תחת אתר אחד.

קבלו הצעה לביטוח מבנה