ביטוח מבנה איילון

חברת איילון היא אחת החברות הגדולות והמוכרות ביותר בישראל וכיום מעניקה שירותים פיננסיים לאלפי לקוחות בענף ניהול ההשקעות, החיסכון הפנסיוני והביטוח לענפיו השונים. איילון נמצאת בהתרחבות מתמדת, מעסיקה מאות עובדים בסניפיה ומשתפת פעולה עם מאות סוכני ביטוח שמציעים את הפוליסות בהצעות ייחודיות ללקוחות.

לוגו של חברת איילון

מאפייני ביטוח מבנה – איילון

ביטוח מבנה הוא אחת הפוליסות החיוניות והנפוצות ביותר בישראל, כאשר במקרים רבים היא נדרשת כתנאי לקבלת הלוואות דירה על ידי הבנקים למשכנתאות. מכיוון שהנכס הממומן על ידי משכנתא משמש למעשה כביטחונות כנגד החזר ההלוואה הסדיר, הבנק המלווה מעוניין שהדירה תישאר במצב תקין עד לסיום ההלוואה. הלקוח יכול כמובן לבחור את חברת הביטוח המועדפת עליו מבין הגופים שקיימים בשוק.

פוליסת איילון ביטוח מבנה כוללת בתוכה כיסויים כנגד אירועים רבים וביניהם שריפה, שיטפונות, רעידת אדמה, נזקי צנרת, פעולות זדון, נזקי טבע וסערות ועוד סיכונים אחרים שמסבים נזקים למבנה עצמו של הדירה או הבית הפרטי (קירות, רצפות, תקרות, חלונות, דלתות ועוד). מבוטחים שמעוניינים לבטח גם את הרכוש שקיים בתוך הדירה, יכולים להרחיב את הכיסויים לתכולה של הבית וגם נזקים לצד ג', ביטוח תאונות אישיות לחברי המשפחה ועוד.

איילון ביטוח מבנה  – טלפון וטפסים שימושיים

לקוחות המעוניינים להצטרף לאחת הפוליסות של ביטוח איילון או לברר פרטים נוספים על הביטוח הקיים שהיא מציעה, מוזמנים לפנות אל המוקד הטלפוני 1-700-727-227. כמו כן, ניתן להשאיר פרטים אישיים באתר האינטרנט של איילון, בתוספת פירוט קצר על מהות הבקשה ונציגי החברה ישובו לפנייה בהקדם.

עם זאת במקרים רבים אין צורך אף לפנות למוקד עצמו והלקוחות הפוטנציאליים יכולים למצוא פרטים וטפסים חיוניים רבים בעמוד המיועד באתר האינטרנט.

כיסויים ביטוחיים מומלצים מבית חברת הביטוח איילון

ביטוח דירה איילון

ביטוח תאונות אישיות איילון

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין גופי הביטוח שמציעים את הפוליסות המשתלמות ביותר מבחינת פרמיות וכיסויים לבין הלקוחות הפוטנציאליים שמחפשים את האופציות האטרקטיביות ביותר מבחינתם. בנוסף לכך, שמנו לנו למטרה לתת אינפורמציה חשובה ורלוונטית על ההתפתחויות האחרונות בענף הביטוח בישראל.

במידה ואתה חושב לעשות ביטוח מבנה בזמן הקרוב, פנה אלינו כבר היום וחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים. השאר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח מבנה