ביטוח מנהלים הכשרת הישוב

חברת הכשרת הישוב היא גוף פיננסי מוכר שפועל שנים רבות בתחום הביטוח בישראל. הכשרת הישוב מעסיקה מאות לקוחות ברחבי הארץ ומעניקה שירותים בתחום ביטוח החיים, ביטוח הרכב, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. בנוסף לכך, עוסקת החברה בניהול של חסכונות פנסיוניים של הציבור בכלל וביטוח מנהלים בפרט.

 

סטודנטים מקבלים הצעה לביטוח בריאות

ביטוח מנהלים הוא אחד משלושת האפיקים לחיסכון פנסיוני ארוך טווח, בנוסף לקרן פנסיה וקופות הגמל. בניגוד לקרן פנסיה, החוזה של ביטוח המנהלים מעוגן בפוליסה מול החברה והתנאים אינם ניתנים לשינוי בלי הסכמת המבוטח. ניתן לעשות את ביטוח המנהלים בצורה פרטית וגם כעובד עצמאי או שכיר – במקרה שמדובר על עובד שכיר, הפוליסה שייכת למעביד ואילו ההפרשות נעשות בצורה משותפת על ידי העובד והמעביד.

ביטוח המנהלים במתכונת החדשה שלו כולל שלושה מרכיבים שונים והם חיסכון לפנסיה, ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה וביטוח חיים למקרה של מוות ותשלום פיצויים לשארים. המאפיינים האחרים של הפוליסה הם גמישים למדי והמבוטח יכול לבחור מבין אפשרויות מגוונות למדי. מצבו המשפחתי, למשל, יכול לגרום לו לבחור אפיק מוטה שאירים, מוטה זקנה או להשאיר את מרבית הפיצויים לבן או בת הזוג (במקרה של אובדן כושר עבודה או מוות). גובה ההפרשות ניתן להגדלה גם הוא עד לתקרה מסוימת שלאחריה אין הטבות מס מצד המדינה, אך הסכומים עדיין נכנסים לתוך חשבון המבוטח לצורך חיסכון לפנסיה. במקרה של החלפת מקום עבודה או שינוי בסטטוס התעסוקתי, ישנה אפשרות להתאים את הפוליסה של הכשרת הישוב לנתונים החדשים בקלות יחסית.

ביטוח מנהלים הכשרת הישוב –  מס' טלפון ויצירת קשר

לקוחות פוטנציאליים אשר מעוניינים ליצור קשר טלפוני עם נציגי הכשרת הישוב, יכולים לעשות זאת דרך המוקד במספר *3453 ולקבל מענה מקצועי לגבי השאלות שמעניינות אותם. בנוסף לכך, ניתן להשאיר את הפרטים שלכם באתר האינטרנט ולמלא טופס קצר עם נושא הפנייה. הכשרת הישוב מפעילה גם סניפים רבים ברחבי הארץ, כך שישנה אפשרות להגיע באופן פיזי לאחד ממוקדי שירות הלקוחות של החברה.

במידה ואתם זקוקים לטפסים שונים ופניות ספציפיות לחברה, ייתכן מאד שאין צורך כלל לפנות למוקד שירות הלקוחות. טרם הפנייה הטלפונית, מומלץ לבדוק את הטפסים החיוניים באתר החברה – ניתן למצוא שם בין השאר מסמכים על עדכון פרטים אישיים בפוליסה, תביעות של הביטוח במקרים של פטירה או אובדן כושר עבודה, החלפת מקומות עבודה ובעלות על פוליסה, טפסים על מינוי סוכנים ועוד.

לקריאה של מאמרים נוספים בנושא זה

מקדם הקצבה בביטוח מנהלים

השוואת דמי הניהול בביטוח מנהלים

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לספק אינפורמציה רלוונטית לקוראים בנוגע לכל ההתרחשויות החשובות בתחום הביטוח. מכיוון שמגוון הפוליסות והחברות בשוק הוא גדול מאד, הלקוחות מתקשים לעיתים לאתר את ההצעות המתאימות ביותר עבורם מבחינת כיסויים זמינים. כתוצאה מכך, מבוטחים רבים מוציאים כסף על סעיפים שהם אינם זקוקים להם כלל. באמצעות אתר צוק ביטוח, כל מבוטח פוטנציאלי יוכל ליצור קשר עם חברות וסוכנויות הביטוח שמציעים את הכיסויים הרחבים ביותר והפרמיות הנמוכות ביותר.

במידה ואתה מעוניין בפוליסת ביטוח מנהלים דרך חברת הכשרת הישוב, אנו יכולים לסייע לך ולהפנותך למומחים בעלי ניסיון בתחום. מלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו ייצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים