ביטוח בריאות לסטודנטים

מדינת ישראל נחשבת למתקדמת למדי מבחינת השירותים הרפואיים שהיא מציעה לאזרחים שלה ונמצאת באופן קבוע במקומות הראשונים בדירוגים הבינלאומיים השונים, שבאים לבחון את היעילות וההישגיות של המערכת. חוק הבריאות הממלכתי מבטיח שכל התושבים יקבלו טיפולים רפואיים מקופות ובתי החולים, כאשר התקציב מגיע בחלקו מהתשלומים השוטפים של התושבים לביטוח לאומי וחלקו מתקציב המדינה.

סטודנטים מקבלים הצעה לביטוח בריאות

ככלל, כל אדם נדרש לשלם מס בריאות לביטוח הלאומי כדי להיות זכאי לביטוח הבריאות הממלכתי ובדרך כלל ההפרשות נעשות מהמשכורת החודשית (במקרה של עובדים שכירים או עצמאים). ברם, ישנן אוכלוסיות ספציפיות שאינן נמצאות בשוק התעסוקה מסיבות שונות ועבורן ההפרשות לביטוח לאומי מחושבות בצורה שונה. יתרה מכך, אנשים מסוימים (אלמנות, נכים) מקבלים הנחות משמעותיות ואף פטורים מהתשלומים השוטפים.

ביטוח בריאות לסטודנטים

מגזר הסטודנטים הוא יוצא דופן מבחינת ההתייחסות של הביטוח הלאומי וזאת מכיוון שמדובר באוכלוסייה הטרוגנית ובעלת מאפיינים שונים מבחינת תעסוקה, הכנסות שוטפות ונתונים סוציו אקונומיים. החוק כיום אומר, כי כל אדם אשר לומד במוסד להשכלה גבוהה והמשכורת שלו אינה עולה ב-5% על השכר הממוצע במשק, מחויב לשלם את דמי ביטוח בגובה של 125 ₪ בחודש.

יש לציין, כי העדכון לגבי השינויים בסטטוס של המבוטח נעשה בדרך כלל באופן אוטומטי וזאת לאחר שהמוסד האקדמי שולח את פרטי הסטודנט לביטוח לאומי. בשלב מאוחר יותר, המבוטח אמור לקבל פנקס תשלומים לביתו ולשלם את הסכומים המצוינים בו. אישה נשואה שלומדת במוסד להשכלה גבוהה ואינה עובדת, פטורה מתשלום ביטוח בריאות סטודנט.

אנו בפורטל צוק ביטוח שמנו לנו למטרה לספק אינפורמציה חשובה ואקטואלית על החידושים וההתפתחויות בענפי הביטוח השונים, השינויים ברגולציה והאופציות החדשות שמופיעות בשוק. בנוסף לכך, אנו מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין חברות הביטוח השונות שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר והכיסויים הרחבים ביותר ללקוחות.

אם יש לך שאלות בנוגע לנושאי הביטוח או הפוליסות שאתה מעוניין בהן, נשמח להפנות אותך למומחים בעלי מוניטין וניסיון ועל ידי כך לאפשר לך לחסוך זמן וכסף בהמשך. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח בריאות