עו"ד תביעות ביטוח בריאות

חוק ביטוח הבריאות הממלכתי משנת 1995 מציב כיום את ישראל בצמרת מבחינת הענקת שירותים רפואיים מסובסדים לתושבים. למעשה, כל תושב ישראלי זכאי כיום לקבל שורה של טיפולים מבתי החולים הציבוריים וקופות החולים וזאת בהתאם לסל הבריאות שבתוכו נכללים בין היתר תרופות רבות, אשפוזים, שימוש בציוד רפואי, טיפולים ועוד.

עורך דין בתחום הביטוח

עו"ד תביעות ביטוח בריאות – מתי צריך אותו ולמה?

למרות ההיצע הרחב של שירותים רפואיים המוענקים על ידי המדינה, אנשים רבים בוחרים להרחיב את ביטוח הבריאות באמצעות תכניות ביטוח משלים של קופות החולים וגם פוליסות של חברות ביטוח פרטיות.

אופציות אלו, אשר מרחיבות אמנם את הכיסוי מבחינת מימון תרופות יקרות יותר, השתלות וטיפולים אלטרנטיביים, יכולים לעתים להביא לחילוקי דעות מול הגוף המבטח. סיטואציות מעין אלו יכולות לקרות כאשר ישנו אירוע ביטוחי מסוים וקיים צורך בפנייה לחברת הביטוח. הגוף המבטח יכול להערים קשיים שונים במטרה להימנע מתשלום והמבוטח יכול למצוא את עצמו מול חשבונות של עשרות אלפי שקלים.

כדי להתמודד מול מקרים כאלה, מבוטחים בביטוחים משלימים ופוליסות פרטיות יכולות לעשות שימוש בשירותי עורך דין ביטוח בריאות. תחום הפעילות של עורך דין ביטוח רפואי הוא ייצוג טענות הלקוח מול גופים מבטחים והבטחת התשלומים הנדרשים, כפי שהם הוסכמו בפוליסה.

ענף ביטוח הבריאות בישראל הולך ומתפתח כל הזמן, כאשר יותר ויותר אנשים מעוניינים לכסות את עצמם מפני אירועים לא צפויים ולהבטיח שיקבלו את הטיפולים הנחוצים במקרה של מחלות או תרחישים רפואיים שונים. המגוון הגדול של פוליסות זמינות הוא חיובי מצד אחד בגלל התחרות הגדולה וההוזלה של עלויות ללקוח, אך מצד שני, מקשה מאד על השוואה נכונה בין המסלולים הקיימים.

לקריאה נוספת בנושאי ביטוחי בריאות

מחירי ביטוחי בריאות בישראל

חוק ביטוח בריאות ממלכתי

מטרתנו בפורטל צוק ביטוח, היא להעביר לקוראים שלנו את האינפורמציה העדכנית והרלוונטית ביותר לגבי ההתרחשויות בשוק הביטוח בישראל. קבלת מידע מסוג זה יכול בהחלט להביא להוזלת הפרמיות, ביטול כיסויים לא נחוצים וויתור על כפל ביטוחים מחברות שונות.

במידה ואתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח או שמא זקוק לשירותי עו"ד ביטוח בריאות, הגעת למקום הנכון. אנו באתר צוק ביטוח יכולים לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון בתחום. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח בריאות