ביטוח בריאות רפואה משלימה

הרפואה המודרנית כיום מכירה הרבה יותר מאשר בעבר את היתרונות שיש ברפואה אלטרנטיבית ואת ההשפעה החיובית שיש לה במצבים רפואיים מסוגים שונים. למעשה, רופאים רבים ממליצים לעשות שימוש ברפואה המשלימה כחלק מטיפול כולל שמורכב גם מרפואה קונבנציונלית. חברות הביטוח בישראל זיהו את המגמה החדשה ומציעות כבר היום מגוון מסלולים עם כיסוי ביטוח של טיפולי רפואה אלטרנטיבית.

טפסי ביטוח בריאות רפואה משלימה

 

מאפייני ביטוח בריאות רפואה משלימה

מבוטחים שמעוניינים להרחיב את הכיסויים הרפואיים שלהם מעבר לטיפולים הקונבנציונליים, יכולים לבחור באחת הפוליסות המשלימות של חברות הביטוח הגדולות ולקבל טיפולים מגוונים במיוחד מתחום הרפואה האלטרנטיבית. הטיפולים שנכללים בפוליסות השונות בדרך כלל כוללים חדרי מלח, הומאופתיה, שיאצו, אקופונקטורה, נטורופתיה, רפלקסולוגיה ועוד. ברוב המקרים קיימת הגבלה מסוימת על כמות טיפולים בשנה, אך ניתן להרחיב את הפוליסה לטיפולים רבים יותר.

כדי להצטרף לאחת הפוליסות של ביטוח בריאות רפואה אלטרנטיבית, המבוטחים יכולים לפנות לסוכני הביטוח, אך ההמלצה היא להתייעץ קודם עם אנשי מקצוע אובייקטיביים שאינם קשורים לגוף כזה או אחר.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין חברות וסוכנויות ביטוח שמציעות את המסלולים האטרקטיביים ביותר ללקוחות. מכיוון שכמות הפוליסות הקיימות בישראל הולכת וגדלה כל הזמן, אנשים רבים מתקשים להשוות בין האופציות הזמינות ולבחור באפשרות שמתאימה באופן אופטימאלי לצרכים שלהם. לפיכך, מבוטחים רבים מוצאים את עצמם משלמים סכומים מיותרים על כיסויים לא נחוצים ואף כפל ביטוחים.

למידע נוסף על ביטוחי בריאות בישראל

ביטוח בריאות קולקטיבי

ביטוח בריאות לסטודנטים

הרפורמה בביטוחי הבריאות

מטרתנו באתר צוק ביטוח היא לספק את האינפורמציה הרלוונטית והמלאה ביותר על המתרחש בשוק הביטוח. קבלת מידע מסוג זה, יחד עם ביצוע סקר שוק יסודי, יכולים לשפר באופן משמעותי את היכולת של הלקוח לנהל משא ומתן מול החברות ואף להוזיל את עלויות הפרמיה.

במידה ואתה חושב לעשות פוליסת ביטוח בריאות בתקופה הקרובה, פנה אלינו כבר עכשיו. השאר את פרטיך האישיים באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח בריאות