ביטוח בריאות פרטי מומלץ

חושבים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטית ולא יודעים במה לבחור? בפורטל צוק ביטוח תוכלו למצוא מגוון רחב של הצעות עבור ביטוח בריאות פרטי מומלץ, המחירים, המאפיינים וכל מידע נוסף שיכול לסייע לכם לקבל החלטה.

טופס הצטרפות לביטוח בריאות

ביטוח בריאות מומלץ

למרות, ועל אף קיומו של חוק בריאות ממלכתי, הקובע כי כל אזרח ישראלי תושב הארץ זכאי לקבל שירותי בריאות ואף חייב לשלם עבורם, על פי בחירתו בקופת החולים הרצויה לו, למרות כל זאת, עדיין בוחרים רבים לבטח את עצמם בביטוח בריאות פרטי.

הסיבות לכך הן רבות, החל מהרצון בשקט נפשי ובידיעה שפוליסת ביטוח בריאות פרטית מכסה תחומים רפואיים רבים שלא קיימים בסל הבריאות, וכלה באפשרות לבנות פוליסה עם הכיסויים הרצויים לנו, בהתאם לתקציב, לאפשרויות ולהעדפות שלנו.

כשניגשים לבחור בפוליסה פרטית, נשאלת השאלה באיזה ביטוח בריאות מומלץ לנו לבטח את עצמנו.

איזה ביטוח בריאות הכי מומלץ

לשאלה זו תשובות רבות מאחר ואין נוסחה מנצחת קבועה. ביטוח בריאות מומלץ לאחד הוא ביטוח בריאות פחות מומלץ לאחר.

השאלות שעלינו לשאול את עצמנו בעת בחירת ביטוח בריאות היא לאיזה מטרה הוא משמש, האם ההעדפה היא להוסיף כיסוי ביטוחי למקרה של אובדן כושר עבודה או לקצר מועדי המתנה לניתוח, או שמא מחשש לחלות במחלה קשה, או אולי אנחנו עובדים בעבודה בעל רמת סיכון גבוהה ומעוניינים להבטיח את עתידנו במקרה של פציעה או פגיעה בעבודה.

שאלה חשובה נוספת היא התקציב. איזה סכום תהיו מוכנים להפריש לטובת ביטוח בריאות פרטי ואת מי מבני המשפחה תרצו לבטח.

לפעמים חלק מהעלויות אינו תלוי בנו והמחירים שמציעה חברת הביטוח הם בהתאם לקריטריונים אישיים, למשל גילכם מחלות קיימות, הסטוריה של עישון וכדומה.

ביטוח בריאות טוב

לפני שרוכשים פוליסת ביטוח בריאות חשוב להגדיר את הצרכים ואת סדרי העדיפויות, לדעת מה התקציב אותו אתם מעוניינים להקדיש למטרה זו ולהכין רשימה של כל התחומים בהם אתם מעוניינים שיהיו לכם בהם כיסויים ביטוחיים.

מומלץ לבדוק גם מה מספק לכם ביטוח הבריאות הממלכתי בקופת החולים, כדי לוודא שאין כפל ביטוחים ולרכוש ביטוח בריאות טוב, שישלים את הכיסויים הביטוחיים החסרים.

ביטוח בריאות טוב הוא כזה שהסעיפים בו ברורים לכם מתחילתם ועד סופם, שאין בו שורות קטנות ובלתי ברורות, כך שברגע האמת לא תתקלו בבעיה מיוחדת כשתתבעו את הפיצוי או השירות המגיע לכם לפי תנאי הפוליסה.

מבולבלים? רוצים לעשות סדר בבלגאן? בעזרת מומחי ויועצי פורטל צוק ביטוח תוכלו לקבל מגוון רחב של הצעות מחיר לביטוח בריאות, עם הסבר מפורט של כל אחד ואחד מהם ובאמצעות מנוע חיפוש ידידותי ונוח למשתמש.

לפרטים ומידע נוסף מלאו את פרטיכם טופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו להיות לכם לעזר.

קבלו הצעה לביטוח בריאות