ביטוח בריאות תקופת אכשרה

אם התגוררתם מספר שנים בחו"ל לבטח גיליתם עם שובכם לארץ כתושבים חוזרים, כי לא ניתן להצטרף לאחת מקופות החולים בארץ ולהיות מבוטחים על ידיה מבלי שעברם תקופת אכשרה, שהיא המתנה בת חצי שנה לפני שתהיה לכם הזכות להצטרף לשורות הביטוח הרפואי.

טופס הצטרפות לביטוח בריאות

את ה"עונש" הזה ניתן לעקוף על ידי רכישת פוליסת ביטוח בריאות פרטי שתספק לכם הרבה מאד שקט נפשי בידיעה שיש לכם גב אם חלילה יעלה הצורך בכך.

בעזרת פורטל צוק ביטוח תוכלו למצוא מידע על ביטוחי בריאות בתנאים מצוינים ועם כיסויים רפואיים נרחבים.

ביטוח בריאות ללא תקופת אכשרה

תושבים חוזרים מקבלים מהמדינה מתנת חזרה מיוחדת מאד: אם לא שילמו את דמי ביטוח הבריאות שלהם במהלך שנות היעדרם מהארץ, ייאלצו להמתין כששה חודשים עד שיאפשר להם לעשות כך. תקופה זו קרויה תקופת אכשרה.

גם אם ישלמו התושבים את הקנס הנדרש, בגובה של קרוב ל -עשרת אלפים ₪, עדיין לא יהיו פטורים מתקופת אכשרה זו.

זהו מצב שלא יעלה על הדעת, מאחר ולכל אחד מגיעה להיות מבוטח בביטוח בריאות, כך שבמקרה הצורך לא יהי עליו לשלם הון עתק עבור קבלת טיפול רפואי, אמבולנס, אשפוז וכדומה.

פוליסות ביטוח בריאות ללא אכשרה

הדרך היחידה העומדת בפני הממתינים היא לרכוש פוליסת ביטוח בריאות ללא תקופת אכשרה מחברת ביטוח פרטית, שמודעת למגבלות ומציעה תנים ייחודיים והוגנים לתושבים חוזרים, שרבים מהם ממשיכים את הפוליסה גם לאחר תקופת האכשרה.

בפורטל צוק ביטוח תמצאו מידע והצעות מחיר לפוליסות ביטוח בריאות ללא תקופת אכשרה, בתנאי הוגנים ועם כיסויים ביטוחיים נרחבים, ובעיקר יספקו לכם שקט נפשי רב.

לקבלת מידע והצעות אטרקטיביות, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ותקבלו מענה בתוך זמן קצר.

קבלו הצעה לביטוח בריאות