ביטוח בריאות פרטי לילדים

ישראל נחשבת לאחת המדינות המפותחות ביותר בתחום השירותים הרפואיים ואנשים רבים מכל רחבי העולם מגיעים לטיפולים שונים שמתבצעים על ידי המומחים המובילים בארץ. יתרה מכך, חוק הבריאות הממלכתי מאפשר לכל התושבים לקבל שירותים רפואיים בחינם, וזאת בתנאי שהתשלומים השוטפים לביטוח לאומי מועברים באופן סדיר על ידי המבוטחים.

רופאה בודקת ילדה

אולם, מכיוון שהביטוח הממלכתי אינו יכול להציע כיסויים לכל התרחישים האפשריים בגלל חוסר בתקציב, ישראלים רבים בוחרים לכסות את עצמם בביטוחים המשלימים של קופות החולים והביטוחים הפרטיים של חברות הביטוח השונות.

ביטוח בריאות פרטי לילדים

ככלל, ביטוח בריאות לילדים הוא דומה למדי לפוליסות של הביטוח למבוגרים ובא לתת מענה לסיטואציות נדירות יותר, שאינן מכוסות על ידי הביטוח הממלכתי. במקרים רבים, עלויות הפוליסה של ביטוח בריאות לתינוקות וילדים הן אף נמוכות יותר מהממוצע וזאת בגלל הגילאים הצעירים של המבוטחים והסיכונים הבריאותיים הנמוכים יותר שהם חשופים אליהם. הפרמיה קשורה כמובן למאפיינים האישיים של המבוטח, כאשר התשלומים הופכים להיות גבוהים יותר ככל שהילד מתבגר.

הסעיפים העיקריים שלהם נותן מענה ביטוח בריאות פרטי לילדים הוא מימון של ניתוחים והשתלות שונות בארץ ובחו"ל (אם אפשרות של בחירת הרופא המנתח), כיסויים של רפואה מונעת וביקורי בית, תרופות מחוץ לסל הבריאות שעלותן יכולה להגיע לאלפי דולרים, ייעוץ מיוחד של רופאים מומחים ועוד.

יש לציין כי קיימת אפשרות לשלב בין ביטוחים משלימים של קופות החולים והפוליסות בחברות הפרטיות, אך בדרך כלל משתלם יותר לבחור בפוליסה מקיפה אחת שמכסה את הסעיפים שבהם מעוניינים המבוטחים. למעשה, חברות ביטוח רבות החלו להציע ביטוחים פרטיים לילדים בתוקף עד גילאי העשרים שלהם או אף לכל החיים.

חברות ביטוח המציעות ביטוח בריאות פרטי לילדים

כלל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

שומרה חברה לביטוח

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת מידע רלוונטי לקוראים לגבי ההתפתחויות בענף הביטוח לסוגיו השונים. בנוסף, שמנו לנו למטרה לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין החברות והסוכנים שמציעים את הכיסויים הרחבים ביותר והפרמיות הנמוכות ביותר בשוק.

במידה ואתה מעוניין לשמוע פרטים נוספים, נשמח לסייע לך ולקשר אותך עם מומחים בתחום הביטוח ללא שום עלות או התחייבות. לשם כך, עליך להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

 

קבלו הצעה לביטוח בריאות