ביטוח בריאות לקטסטרופות

אנשים רבים יותר בישראל בוחרים לעשות ביטוח בריאות וזאת במטרה להבטיח איכות חיים לעצמם ולבני משפחתם, לתת מענה למצבים רפואיים בלתי צפויים ולשמור על יציבות פיננסית בכל סיטואציה בריאותית שיכולה להתעורר בעתיד.

טפסי ביטוח בריאות

בהקשר של ביטוחים רפואיים, צריך לזכור, שישראל נחשבת לאחת המתקדמות מבחינת ביטוח בריאות ממלכתי, כאשר טיפולים ותרופות רבות נכנסות לסל הבריאות וניתנות בחינם או בתשלום מסובסד על ידי קופות החולים ובתי החולים הציבוריים. אולם, מבוטחים רבים אינם מסתפקים בביטוח הסטנדרטי הקיים ומחפשים כיסויים רחבים יותר, בין אם זה דרך תכניות משלימות של קופות החולים ובין אם דרך חברות הביטוח הפרטיות בשוק.

מהו ביטוח בריאות לקטסטרופות?

תחום אחד של כיסויים רפואיים שאינו כלול בביטוח הממלכתי ואף לעיתים אינו מהווה חלק מביטוחים משלימים בקופות החולים, הוא ביטוח קטסטרופות. תחת קטגוריה זו, אפשר להכניס לרוב מקרי חירום רפואיים כמו השתלות דחופות בחו"ל, אירועים חמורים במיוחד שדורשים טיפולים מיוחדים, מימון תרופות מחוץ לרשימת הסל ועוד.

יש לציין, כי לגבי ביטוח קטסטרופות רפואיות, קבע המפקח על הביטוח בשנת 2015, כי יש לשווקן באופן נפרד מכיסויים סטנדרטיים ונפוצים יותר. מהלך זה נועד כדי לבטל את המגמה של ייקור פוליסות על ידי הכנסת כיסויים לא נחוצים.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת את האינפורמציה הרלוונטית והחשובה ביותר לגבי ההתרחשויות בשוק הביטוח בישראל. מכיוון שכמות הסוכנות וחברות הביטוח בארץ היא רחבה מאד, מבוטחים פוטנציאליים רבים מתקשים להשוות בין המסלולים ולבחור את האופציה האופטימאלית עבורם. קבלת מידע אקטואלי, ביצוע סקר שוק יסודי והתייעצות מוקדמת עם אנשי מקצוע בלתי תלויים – כל אלו יכולים להביא להורדה משמעותית של פרמיות הביטוח ואף כיסויים רחבים יותר ללקוח.

מטרתנו באתר צוק ביטוח היא לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין חברות ביטוח שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר מבחינת עלות-תועלת. אלפי השקלים שמוציא משק בית ממוצע בישראל על פרמיות ביטוח יכולים להיות נמוכים הרבה יותר וזאת בעזרת שיחה טלפונית פשוטה.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביטוח סיעודי

ביטוח תאונות אישיות

אם אתה מעוניין לעשות ביטוח בריאות בתקופה הקרובה, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח בריאות