ביטוח בריאות משלים שב"ן

חוק ביטוח בריאות ממלכתי בישראל נחשב לאחד המתקדמים בסוגו בעולם וממקם את ישראל בצמרת מבחינת טיפולים רפואיים מסובסדים שניתנים לתושבים. אולם, אנשים רבים אינם מסתפקים בביטוח הבסיסי ומרחיבים את הכיסויים הקיימים בצורה פרטית.

דמות חותמת על פוליסת ביטוח בריאות

מאפייני ביטוח בריאות משלים שב"ן

כל ארבעת קופות החולים בישראל מציעות למבוטחים שלהם סל בריאות בסיסי, אשר כולל את השירותים הרפואיים שאותן הן חייבות לספק על חוק בריאות ממלכתי. בתוך סל זה נכללים בין השאר אשפוזים, בדיקות, תרופות, טיפולים, ציוד רפואי ועוד.

פרט לשירותים בסיסיים הללו, שאותם ניתן למצוא בתוך צו הבריאות הממלכתי משנת 1994, קיימים גם שירותי בריאות נוספים (שב"ן), אותם יכולות לספק הקופות. התשלום עבור ביטוח בריאות שב"ן הוא אחיד לכל המבוטחים בקופה ואין לקופות החולים יכולת לחייב לקוחות בהצטרפות.

האם צריך ביטוח בריאות משלים?

כל קופת חולים קובעת בעצמה את השירותים הכלולים בתוך תכנית ביטוח בריאות משלים, אך בדרך כלל מדובר על סעיפים שמדברים על תרופות מחוץ לסל הבריאות, רפואה אלטרנטיבית, בדיקות תקופתיות שונות, השתלות וניתוחים בארץ ובחו"ל, רפואת שיניים ועוד. מבוטחים אשר יכולים להזדקק לטיפולים מסוג זה באופן תכוף, בהחלט יכולים להיעזר בביטוח המשלים.

אנו בפורטל צוק ביטוח שמנו לנו למטרה לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים שמעוניינים לחדש או לעשות פוליסות חדשות, לבין חברות הביטוח שמציעות את המסלולים האטרקטיביים ביותר מבחינת יחס עלות תועלת. מכיוון שכמות ההצעות שקיימת היום בשוק היא גדולה במיוחד, אנשים שלא מתמצאים בענף הביטוח יכולים לעיתים לאבד את הידיים והרגליים ובסופו של דבר לבחור באופציה שכלל לא מתאימה לצרכים שלהם.

סקרים שנעשים בתקשורת, מראים כי חלקים גדולים מהציבור משלמים פרמיות ביטוח על כיסויים מיותרים לחלוטין ואף כפל ביטוחים (ביטוח בריאות בעבודה ובאופן פרטי, לדוגמא). ניתן להימנע מסיטואציות כאלה על ידי עריכת סקר שוק יסודי, קבלת מידע רלוונטי על האפשרויות שקיימות בענף וגם התייעצות עם אנשי מקצוע בלתי תלויים.

אם אתה חושב לעשות ביטוח בריאות או כל פוליסה אחרת בשבילך או עבור בני משפחתך, הגעת למקום הנכון. אנו באתר צוק ביטוח יכולים להפנות אותך למומחים בתחום הביטוח ללא שום עלות או התחייבות וכמובן לבצע השוואת מחירי בפוליסת ביטוח בריאות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח בריאות