ביטוח בריאות פרטי מחיר

מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המפותחות ביותר מבחינת ביטוח הבריאות הממלכתי שקיים בה. כל תושב ישראלי זכאי למגוון שירותים רפואיים בחינם מקופות החולים ובתי החולים הממשלתיים, כאשר העלויות ממומנות ברובן על ידי מס הבריאות שמוטל על התושבים, תשלומי השתתפות עצמית של העמיתים בקופות חולים וסעיפים מסוימים בתקציב המדינה.

פוליסת ביטוח בריאות

סל הבריאות כולל תרופות, טיפולים ושירותים רפואיים רבים, אך כמובן שאין אפשרות ריאלית למדינה לממן את כלל הטיפולים הנדרשים שלהם יכולים להזדקק תושבי ישראל. כתוצאה מכך, חולים במחלות נדירות שזקוקים לתרופות יקרות, השתלות או ניתוחים מסובכים יכולים למצוא את עצמם במצב הבעייתי של מימון הטיפול הרפואי שלהם בצורה עצמאית.

כדי לתת מענה למצבים מורכבים אלו, ישנה אפשרות כיום לעשות ביטוחים פרטיים שמכסים את המבוטחים בשלל מקרים רפואיים נוספים על ביטוח הבריאות הממלכתי. מעבר לכך, ביטוח רפואי פרטי מתייחס גם למקרים אחרים שדורשים הוצאות כספיות מהמבוטח – טיפולים פסיכולוגיים, רפואה פלסטית, רפואת שיניים ועוד.

ביטוח בריאות פרטי – מחיר פוליסה והשוואת מחירים

עלות ביטוח בריאות פרטי יכול לנוע בדרך כלל מכמה עשרות שקלים בחודש עד כמה מאות שקלים. עם זאת, חשוב לציין כי ביטוח בריאות זול הוא לא תמיד האופציה הכי טובה מבחינת המבוטח. בגלל שהמגוון של הכיסויים בחברות הביטוח השונות יכול להשתנות, יש צורך בבדיקה מעמיקה, קריאה יסודית של הסעיפים בחוזה ובחירת הביטוח רק על סמך הצרכים העתידיים של המבוטח.

כמו בכל מוצר בעל עלות גבוהה, מומלץ לבצע סקר שוק ולהשוות את הפוליסות הקיימות מבחינת המחירים שלהם והכיסויים הקיימים. כדי לבדוק כמה עולה ביטוח בריאות, ניתן לפנות ישירות לחברות הביטוח בבקשה לשלוח הצעה ופוליסה או להשתמש בשירותי יועצים ומנועי חיפוש שמאפשרים זאת לעתים ללא כל עלות ללקוח.

ביטוח בריאות – מחיר ומאפיינים נוספים

מעבר לסוגיית הכיסויים שמרכיבים את הפוליסה, המחיר תלוי במידה רבה בגיל המבוטח וההיסטוריה הרפואית שלו. חברת ביטוח שיכולה להיות זולה במיוחד בטווח גילאים ספציפי, לעיתים יקרה בהרבה בקבוצות גיל אחרות. יש לספק את המידע המקיף ביותר בעת החתימה על פוליסת ביטוח וזאת כדי להימנע ממקרים של דחיית תביעה עתידית. במקרים מסוימים, חברת ביטוח יכולה לסרב ולבטח לקוח מסוים (בניגוד לקופות חולים), וזאת כאשר ההיסטוריה הרפואית שלו אינה מאפשרת לה להציע פוליסה מתאימה.

כמו כן, חשוב לתת דגש על ותק חברת הביטוח, הניסיון שלה בענף ביטוח הבריאות ומגוון הרופאים שעובדים עם החברה. לרוב הרשימה של הרופאים זמינה באתר החברה וכך גם מרכזים רפואיים בחו"ל שהמבוטח יכול לעתים להזדקק להם.

במידה ואתה מחפש אופציות של פוליסות ביטוח בריאות פרטי בעלות משתלמת, אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך השוואה בין המסלולים של חברות ביטוח מובילות בשוק. כדי לקבל את כל האינפורמציה בלי כל עלות או התחייבות, השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח בריאות