ביטוח סיעודי לילדים

כשאנו חושבים על אנשים סיעודיים, שאינם יכולים לעשות את הפעולות הכי פשוטות ללא סיוע חיצוני, בדרך כלל עולה בראש תמונה של אנשים קשישים שנתמכים על ידי ילדיהם, נכדיהם או בידי מטפלים שנשכרו למטרה זו. אולם, במקרים מסוימים, גם אנשים צעירים ואף ילדים יכולים למצוא את עצמם במצב סיעודי, וזאת בעקבות תאונות דרכים, מחלות קשות וסיטואציות מצערות נוספות.

אחות וילד מבוטח בביטוח סיעודי

טיפול בכל בן משפחה סיעודי הוא קשה מבחינה נפשית, פיזית ופיננסית, אך הדבר מורכב עוד יותר כאשר מדובר בילדים. המדינה נותנת אמנם תמיכה מסוימת לאנשים סיעודיים באמצעות הביטוח הלאומי, אך סכומים אלו בהחלט לא מכסים את כל ההוצאות הנדרשות שנופלות על האנשים הקרובים ביותר לאדם הסיעודי. כדי לתת מענה למצבים הללו, משפחות רבות מחליטות לעשות ביטוח סיעודי בגיל צעיר לילדיהם באמצעות הפוליסות הזמינות בישראל. חברות הביטוח המובילות בישראל מציעות ביטוח סיעודי נרחב, ומומלץ לערוך השוואה מקדימה לרכישת הפוליסה.

מאפייני ביטוח סיעודי לילדים

קיימות שתי אופציות עיקריות לביטוח סיעודי של ילד, כאשר האפיק הראשון הוא ביטוח דרך קופות החולים והאפשרות השנייה היא על ידי פנייה לאחת מחברות הביטוח הפרטיות. במקרה הראשון, ילדים מבוטחים בחינם דרך קופות החולים וזאת עד גיל שמונה עשרה והכיסוי הוא גבוה יותר ככל שהילד מצורף בגיל צעיר יותר לביטוח. כאשר המבוטח מגיע לגיל בגרות, הפרמיה עבור הביטוח מתחילה להתייקר בכל שנה.

במקרה של חברות הביטוח, הרי שישנו צורך לשלם על הכיסוי הסיעודי גם לילדים, אך הפרמיה נשארת קבועה לכל החיים ולפיכך הופכת להיות זולה באופן משמעותי עם השנים. יתרון נוסף הוא כי ניתן לבטל בכל עת את הביטוח בהמשך, אך סכומים מסוימים של פיצויים עדיין יהיו בתוקף לגבי המבוטח בהמשך חייו.

מאיזה גיל ניתן לעשות ביטוח סיעודי לילד?

הדבר תלוי בגוף המבטח, שכן חברות הביטוח הפרטיות מאפשרות הצטרפות כבר מגיל שלוש (כרוך בפרמיה) ואילו קופות החולים מצרפות ילדים מכל גיל ובחינם עד גיל שמונה עשרה.

למידע נוסף בנושא ביטוח לילדים

ביטוח בריאות פרטי לילדים

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין מבוטחים פוטנציאליים לבין חברות ביטוח שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר ללקוחות מבחינת מחיר וכיסויים קיימים. במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח בקרוב, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח סיעודי