ביטוח סיעודי קופת חולים כללית

לאף אדם אין חסינות מפני מקרים מצערים של תאונות, פציעות או מחלות קשות, אשר פוגעות ביכולת להתפרנס, להתנהל כרגיל בצורה יומיומית ואף לבצע פעולות פשוטות באופן עצמאי. אדם כזה נמצא למעשה במצב סיעודי וזקוק לסיוע במשך רוב שעות היממה, בין אם זה לתקופה מוגבלת עד ההחלמה שלו או למשך כל חייו.

אישה בעלת ביטוח סיעודי של כללית

כאשר אדם ספציפי הופך להיות סיעודי, הדבר מהווה נטל משמעותי על האנשים הקרובים אליו מבחינה פיזית, נפשית וכלכלית. כדי לתת מענה לקשיים אלה, קיים בישראל ביטוח ייחודי, אשר מטפל במקרים הסיעודיים.

ביטוח סיעודי – קופת חולים כללית

פוליסת ביטוח סיעודי כללית מושלם גם היא עברה למתכונת החדשה ביולי 2016 בעקבות השינויים שהוכנסו על ידי הרגולטורים. השינויים הביאו לכך, שהפרמיות, הפיצויים והזכאות יהיו זהות כעת בכל הקופות – דבר שיקל על השוואה ומעבר בין פוליסות. ביטוח סיעודי לכל החיים אינו זמין עוד והתגמולים המקסימאליים נמשכים לתקופה של חמש שנים, אך הפיצויים הוגדלו ברוב קבוצות הגיל.

יש לציין, כי פוליסת מושלם של כללית נחשבת לפופולארית מאד בקרב הציבור ואף נבחרה מספר פעמים למקום הראשון מבחינת איכות השירות. הביטוח הסיעודי של כללית נותן מענה למבוטחים שנמצאים בביתם או במוסד, כאשר התנאי למימוש הוא תשישות נפשית או חוסר יכולת לבצע מספר פעולות פשוטות כמו אכילה ושתייה, רחצה, ניידות ועוד.

ביטוח סיעודי כללית – טלפון ויצירת קשר

מבוטחים קיימים ומצטרפים חדשים לפוליסת כללית ביטוח סיעודי, יכולים ליצור קשר טלפוני עם החברה דרך המס' *2700. בנוסף לכך, אתר האינטרנט של החברה מאפשר לציבור לפנות אליו בדרך מקוונת וזאת על ידי מילוי פרטים אישיים ומהות הבקשה.

אנו באתר צוק ביטוח, שמנו לנו למטרה להעניק את המידע החשוב והרלוונטי ביותר על שוק הביטוח בישראל לקוראים שלנו. קבלת אינפורמציה מלאה, ביצוע סקר שוק יסודי והתייעצות עם מומחים יכולים להביא להורדה משמעותית של עלויות הפרמיה ואף ארגון מחדש של פוליסות הביטוח הקיימות.

למידע נוסף על ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי קבוצתי

אם אתה חושב לעשות ביטוח סיעודי בתקופה הקרובה, ביכולתנו לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח סיעודי