האם יש כפל ביטוח סיעודי?

ביטוח בריאות פרטי הוא יוזמה שרבים בוחרים לנקוט בה,  בשל השקט הנפשי שהוא מקנה למבוטחים, ועל אף קיומו של ביטוח הבריאות הפרי של קופות החולים.

אחד המרכיבים בביטוח בריאות הוא הביטוח הסיעודי. האם בדקתם אם ביטוח הבריאות שלכם כולל גם את מרכיב הביטוח הסיעודי, ובעיקר, האם יכול להיות שאתם משלמים עבורו גם במסגרת הממלכתית וגם במסגרת הפרטית?

זוג שמתעניין באפשרות של כפל ביטוח סיעודי

על השאלה האם יש כפל ביטוח סיעודי תקבלו תשובות בפורטל צוק ביטוח, שיסייע לכם גם לאתר את ביטוח הבריאות הפרטי הטוב לכם ביותר.

ביטוח סיעודי כפול

על אף קיומו של ביטוח בריאות בקופות החולים, בוחרים רבים לעבות את המרכיבים הביטוחיים באמצעות ביטוח בריאות פרטי. הדבר מקנה שקט נפשי רב, מאחר והכיסויים הביטוחיים הפרטיים רבים יותר ומקיפים יותר מאשר אלו שמספקות קופות החולים.

יחד עם זאת, מומלץ תמיד לבדוק מה הם אותם הכיסויים בבטוחים הממלכתיים, מאחר ואין טעם לשלם פעמיים עבור אותו הכיסוי בדיוק.

זו בדיוק הטעות הרווחת בקרב רבים, שלא בודקים את מרכיב הכיסוי הביטוחי הנקרא ביטוח סיעודי, ובשורה התחתונה מתברר שבמקרים רבים משולם ביטוח סיעודי כפול, הן לקופת החולים והן לחברת הביטוח בה נרכשה פוליסת ביטוח בריאות פרטית.

כפל ביטוחים סיעודיים

פעמים רבות נמצא כי מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים דווקא מחזיקים גם ביטוחים משלימים בקופות החולים, אותן ההשלמות שמרחיבות את הכיסויים הביטוחיים, כך שלמעשה יש להם כפל ביטוחים סיעודיים, כמו גם כפל במרכיבים נוספים.

מה שכדאי ונכון לעשות הוא לקבל פירוט מלא של הכיסוי הביטוחי הסיעודי הניתן במסגרות של קופות החולים, להבין מה הוא כולל וכמה אתם משלמים עליו. לאחר מכן, עומדות בפניכם שתי אפשרויות: האחת, לרכוש מרכיב ביטוחי פרטי של ביטוח סיעודי שכולל רק סעיפים ותנאים שלא קיימים בביטוח של קופת החולים, והאפשרות השנייה היא לוותר על המרכיב של הביטוח הסיעודי בקופות החולים, ולרכוש אותו במלואו, ועל כל סעיפיו מחברת הביטוח.

ביטוח סיעודי כפל ביטוח

כדי להמנע מהוצאות מיותרות לחלוטין, חשוב מאד להיוועץ בגורם מקצועי אובייקטיבי, ולהבין מה כדאי לעשות ואיך.

חשוב שלא ייוצר מצב שיהיה לכם ביטוח סיעודי כפל ביטוח, מהסיבה הפשוטה שחבל על הכסף שלכם. המגמה היא להיות מכוסים מכל הכיוונים ולהמנע מכפילויות מיותרות, ולא רק בביטוח הסיעודי אלא בכל מרכיבי ביטוח הבריאות.

בפורטל צוק ביטוח תוכלו לקבל יעוץ והכוונה, כמו גם איתור פוליסות הביטוח המתאימות לכם ביותר, בהתחשב בנתונים האישיים שלכם, מצבכם, הדרישות והציפיות שלכם ופרמטרים נוספים.

איתור פוליסות ביטוח משתלמות וריכוזן במקום אחד, בו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל מידע מלא, יחסוך לכם זמן רב ואף כסף רב.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לחזור אליכם עד מהרה.

קבלו הצעה לביטוח סיעודי