כלל ביטוח סיעודי

כלל היא אחת מהחברות המוכרות והגדולות בישראל והיא מעניקה שירות לאלפי לקוחות בתחום ניהול השקעות, חיסכון פנסיוני, פתרונות ביטוח ועוד. החברה זוכה באופן קבוע על ציונים גבוהים בתחום שירות הלקוחות ומתאפיינת בגמישות הרבה של הפוליסות שלה, אשר מאפשרות מציאת מוצר מתאים לכלל הציבור.

לוגו של חברת כלל ביטוח

חברת כלל – ביטוח סיעודי

אדם שנמצא במצב סיעודי מתקשה בדרך כלל לבצע את הפעולות הפשוטות ביותר וזקוק לתמיכה פיזית, נפשית וכספית של אנשים אחרים. חברת כלל מציעה מספר מסלולים של ביטוח סיעודי ללקוחות – מדיכלל לעתיד שמספקת הגנה דרך פיצוי סיעודי במקרה של התרחשות האירוע הביטוחי וגם כלל ביטוח סיעודי משלים שמאפשר ללקוחות להרחיב את הביטוח בצורה משמעותית, להגדיל את סכומי הפיצויים ולהשלים את הכיסוי של קופות החולים.

ביטוח סיעודי חברת כלל – יצירת קשר

מבוטחים קיימים ומצטרפים חדשים לביטוח הסיעודי של חברת כלל יכולים ליצור קשר טלפוני עם החברה דרך המס' 03-6388400, אשר זמין בין השעות 08:30-17:00. המוקד מיואש על ידי נציגים מקצועיים שיכולים לתת מענה מתאים בשלל נושאים וגם לבצע פעולות מיידיות בפוליסה. בנוסף לכך, אתר האינטרנט של החברה מאפשר לציבור לפנות אליו בדרך מקוונת וזאת על ידי מילוי פרטים אישיים ומהות הבקשה.

ענף הביטוח בישראל מתפתח כל הזמן כאשר כמות המסלולים השונים גדלה והופכת למגוונת יותר כל שנה. מגמה זו, שמטיבה כמובן עם הלקוחות מצד אחד בגלל התחרות הגדולה יותר על כיסו של הלקוח, יכולה להביא גם לבלבול מסוים בקרב אנשים שאינם בקיאים בתחום. כתוצאה מכך, מבוטחים רבים מוצאים את עצמם משלמים על כיסויים ביטוחיים שהם אינם צריכים כלל ואף כפל ביטוחים בחברות שונות.

אנו באתר צוק ביטוח, שמנו לנו למטרה להעניק את המידע החשוב והרלוונטי ביותר על שוק הביטוח בישראל לקוראים שלנו. קבלת אינפורמציה מלאה, ביצוע סקר שוק יסודי והתייעצות עם מומחים יכולים להביא להורדה משמעותית של עלויות הפרמיה ואף ארגון מחדש של פוליסות הביטוח הקיימות.

למידע על פוליסות ביטוח נוספות של חברת כלל

ביטוח מנהלים

ביטוח פנסיה

אם אתה חושב לעשות ביטוח סיעודי בתקופה הקרובה, ביכולתנו לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח סיעודי