חברת ביטוח הפניקס

אחת מהחברות הוותיקות, הגדולות והמובילות בארץ בתחום הביטוח היא חברת ביטוח הפניקס. הוקמה בשנת 1949 ע"י דוד חכמי שהיה בעל חזון להבטיח לכל אדם את עתידו ואת עתיד ילדיו וילדי ילדיו, חזון המלווה את החברה עד היום.

לוגו של חברת הביטוח הפניקס

כאן, בפורטל צוק ביטוח תמצאו את כל המידע על החברה ועל הביטוחים, כולל הצעות מחיר לפוליסות הביטוח של הפניקס.

הפניקס חברה לביטוח

הכיסויים הביטוחיים של חברת ביטוח הפניקס כוללים מגוון רחב של תחומים, ביניהם ביטוח חיים, ביטוח בריאות, קולקטיבי ופרט, ביטוח שיניים, ביטוחים כלליים, חסכון לטווח ארוך ועוד.

החברה שמה דגש על מתן שירות לקוחות אישי, על אף גודלה הרב, תוך הקפדה על שקיפות מלאה לכל אורך הדרך ובניית פוליסות ביטוח בעלות כיסויים נרחבים שמבטיחים שקט נפשי רב.

חברת ביטוח הפניקס – פרטי התקשרות וטפסים

מוקד שירות הלקוחות של חברת ביטוח הפניקס פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לחמש אחר הצהריים. מספר הטלפון לפניות הוא 3455* או 03-7332222.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב רחבעם זאבי 2 בגבעת שמואל, ומתקיימת בהם קבלת קהל בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לשלוש אחר הצהריים.

כמו כן ניתן לפנות לחברה באמצעות הדוא"ל בכתובת: [email protected]

דרך התקשרות נוספת היא באמצעות הפקס במספרים:

ביטוח חסכון ארוך טווח: 03-7336948

ביטוח בריאות קולקטיבי וביטוח שיניים: 03-7336946

ביטוח בריאות פרט: 03-7336948

כדי לקצר תהליכים ולייעל את השיטה, ניתן להוריד מאתר הפניקס מגוון טפסים רלוונטיים, לתביעות, לפדיון, לקבלת הצעות וכדומה. את רשימת הטפסים המלאה ניתן למצוא כאן.

זקוקים למידע נוסף על חברת ביטוח הפניקס? רוצים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות למגוון ביטוחים? נציגינו בפורטל צוק ביטוח ישמחו לסייע. מלאו את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ותקבלו מענה בתוך זמן קצר.

30% הוזלה בפוליסות הביטוח