ביטוח מנהלים הפניקס

חברת הפניקס הוקמה באמצע המאה ה-20' וכיום נחשבת לאחד מהגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים במשק.

סוכן ביטוח עם לקוחות

תחומי הפעילות של החברה נוגעים לפתרונות ביטוח מסוגים שונים, חיסכון ארוך טווח באמצעות קופות גמל, קרנות פנסיה וביטוח מנהלים, ניהול קרנות השתלמות ועוד.

אחד מהשירותים החשובים של חברת הפניקס הוא ביטוח המנהלים לשכירים ולעצמאים שמשלב למעשה שלושה מרכיבים עיקריים – חיסכון לפנסיה, ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה וגם ביטוח חיים למקרה של מוות מוקדם. עד לאחרונה שווקו ביטוחי המנהלים של הפניקס בצורה קבוצתית דרך מקום העבודה, אך כיום ניתן להתאים את הסעיפים של הביטוח לצרכים האישיים של המבוטח.

מאפייני ביטוח מנהלים הפניקס

חברת הפניקס מציעה ללקוחות הפוטנציאליים שני מסלולים עיקריים של ביטוח מנהלים, וזאת על פי בחירתם והעדפותיהם האישיות:

  • מסלול בשיטת הפניקס – זהו אפיק של חיסכון פנסיוני גמיש למדי אשר נותן אפשרות למבוטח לקבל החלטות אישיות בנוגע לפעילות בחשבון ביטוח המנהלים שלו. לדוגמא, יש באפשרותו של החוסך לבחור את אורכה של תקופת החיסכון, לנהל את ההשקעות שלו מבחינת העדפות של מכשירים פיננסיים ספציפיים, החלטות לגבי כספי פיצויים ועוד.
  • מסלול למנהלים ולשכירים – אופציה זו רלוונטית עבור חוסכים שמעוניינים לחסוך סכומים גבוהים יותר לפנסיה ובו בעת להבטיח את עתידה הכלכלי של המשפחה במקרה של מוות המבוטח או אובדן כושר העבודה שלו. במקרה זה, יש באפשרות הלקוח לבחור בחבילה פנסיונית שמתאימה לו באופן המטיבי ביותר.

צריך לציין כי ביטוח מנהלים הוא אחד משלושה סוגים של חיסכון פנסיוני לטווח ארוך וזאת בנוסף לקופות גמל וקרן פנסיה. היתרון הגדול של ביטוחי מנהלים הוא חוסר התלות במבוטחים האחרים וביטחון מלא שהתנאים בפוליסת הביטוח יתבצעו במלואם. ההפרשות לביטוח מנהלים נעשות על ידי העובד והמעסיק במקרה של מבוטח שכיר, אך במקרה של עצמאי – ההפרשות נעשות על ידי העובד באופן מלא.

למידע נוסף בנוגע לשירותים שמציעה חברת הפניקס קרא את המאמרים הבאים

ביטוח משכנתא הפניקס חברה לביטוח

חברת הביטוח הפניקס

הפניקס ביטוח מנהלים – מס' טלפון ויצירת קשר

ניתן ליצור קשר טלפוני עם חברת הפניקס באמצעות המוקד שזמין במספר *3455 או 03-7332222 בין השעות 08:00-17:00 בימים א'-ה'. המוקד מיואש על ידי נציגים מיומנים שיודעים לתת מענה לשאלות או בירורים בנוגע להצטרפות, שינויים בפוליסה או תביעות ביטוח. בנוסף לכך, ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה טפסים רבים שמסייעים ללקוחות ולעתים מייתרים את הצורך לפנות לשירות הלקוחות.

במידה ואתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת על מאפייני ביטוח מנהלים של הפניקס, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים