ערכי סילוק בביטוח סיעודי

אם אתם מבולבלים ממונחים שונים שמציגים בפניכם סוכני הביטוח שלכם, חשוב שתבינו אותם, כי חלקם קשורים לגובה החסכון שלכם, כמו למשל ערכי סילוק בביטוח סיעודי שמשמעותם כמה כסף תקבלו כשתגיעו לגמלאות ותרצו לפדות את פוליסת הביטוח הסיעודי שרכשתם במיטב כספכם

זוג מבוגר שיש לו ביטוח סיעודי

בפורטל צוק ביטוח תמצאו הסבר מפורט וסיוע בבחירת פוליסת ביטוח סיעודי הטובה ביותר לצרכיכם.

ביטוח סיעודי ערכי סילוק

מונח זה, "ערכי סילוק" הוא מושג מעולם הביטוח שמטרתו להגדיר את הערכים בביטוח או בחסכון של פוליסת ביטוח שאיננה משולמת. הם מבטאים א הערך הכספי החלקי במקרים בהם פוליס הביטוח לא שולמה לעל אורך שנותיה ומה הסכום המתקבל בעת פירעונו או בתום תקופת הביטוח.

הקשר בין ערכי סילוק לבין ביטוח סיעודי הוא שביטוח סיעודי לא יכול להימכר ללא ערכי סילוק, זאת בעקבות החלטת המפקח על הביטוח.

משמעות הדבר היא שבעל פוליסת הביטוח יקבל ירך ביטוחי מובטח ואף צמוד מדד, גם אם הוא הפסיק לשלם את מלוא סכום הפרמיה לפוליסת הביטוח הסיעודי אותה רכש.

למשל, אדם רכש פוליסת ביטוח סיעודי פרטי עם פיצוי בגובה עשרת אלפים ₪ בחודש. אחרי כחמש שנים הפסיק לשלם את הפרמיה. עדיין ולמרות זאת, החל מגיל 55, המועד בו הפסיק לשלם את הפרמיה, הוא ימשיך להיות מבוטח לכל חייו בסכומים שערכי הסילוק שלהם נקבעו על ידי חברות הביטוח השונות.

ערכי סילוק בביטוח סיעודי מגדל

אם ניקח את הדוגמה הקודמת, אדם שהפסיק לשלם את הפרמיה לאחר 10 שנים, עדיין יהיה מובטח בסכום של כארבעים אחוזים מערך הביטוח המקורי. כך שבמקרה זה, ערכי סילוק בחברת ביטוח מגדל, לאדם שהפסיק לשלם את הפרמיה, יהיה זכאי לסכום של כ-  2040 ₪ בחודש בגיל 55, אחרי חמש שנות תשלום הפרמיה..

גבר בן שבעים שרכש פוליסת ביטוח סיעודי פרטי בגיל חמישים והפסיק לשלם אחרי עשרים שנה, יהיה זכאי לסכומי ביטוח חודשיים עד סוף חייו בגובה של כ-  6530 ₪.

ערכי סילוק בביטוח סיעודי הראל

הסכומים בחברות הביטוח משתנים, על פי חישוב ואחוז הריבית המחושבת של כל חברת ביטוח, כך שיכול להיות שתגלו פערים בין חברות הביטוח.

אם נצמד לדוגמה הקודמת, ערכי סילוק בביטוח סיעודי הראל יעמדו על כ- 1500 ₪ , אחרי כחמש שנים, ובגיל שבעים יוכל ליהנות מערכי סילוק בגובה של כ – 5808 ₪

ערך סילוק בביטוח סיעודי

ניתן לראות כי ערך סילוק בביטוח סיעודי הוא מרכיב חשוב ביותר בפוליסת הביטוח ועל סוכן הביטוח לספק מענה ברור ומפורט בעת עריכת הפוליסה עם המבוטח. כמו כן ולפי האמור לעיל, ניתן לתכנן את פוליסת הביטוח הסיעודי באופן כזה בו בגיל צעיר יותר לרכוש פוליסה בסכום גבוה ולהקטינה, או לבטלה כליל בגיל מבוגר יותר, בזמן בו ההכנסות הן קטנות יותר ועדיין ליהנות מפיצוי מכובד.

ערכי סילוק ביטוח סיעודי השוואה

בעזרת פורטל צוק ביטוח תוכלו להבין טוב יותר את משמעות ערכי סילוק בביטוח סיעודי ואף לערוך השווא בין חברות הביטוח, כדי להבין היכן משתלם יותר לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי, זאת בהתאם לגילכם, מצבכם הכלכלי, הבריאותי וכדומה.

הפורטל מעמיד לרשותכם, בנוסף למידע על ערכי סילוק ביטוח סיעודי השוואה והערכת סכומים, גם יעוץ וליווי של מומחים בתחום שיסייעו לכם לתבוע את המגיע לכם במידה והגיע מועד הפדיון.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קבלו הצעה לביטוח סיעודי