ביטוח קבלנים צד ג'

משפצים את הדירה? אל תשכחו לוודא שיש לכם ביטוח קבלנים צד ג' ואל תתפשרו עליו! עם הביטוח הזה יהיה לכם שקט נפשי רב, ובמקרה הצורך תחסכו סכומי עתק.

יועץ ביטוח מייעץ לקבלן לגבי ביטח צד ג לקבלנים

פורטל צוק ביטוח יסייע לכם באיתור הצעות מחיר לפוליסות ביטוח קבלנים צד ג', שתוכלו להשוות ביניהן ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר.

ביטוח צד ג' בשיפוצים

כמעט כל בעל דירה משפץ אותה אחת לתקופה. זה יכול להיות תיקון והחלפת צנרת ישנה בחדשה, ריצוף מחדש, תכנון ושינוי מבנה החדרים בבית, או פשוט רענון וצביעה, תיקון נקודות חשמל בדירה וכיוצ"ב.

מה שמאד חשוב לוודא הוא שיש ברשותכם ביטוח קבלנים צד ג. מדובר בתוספת לביטוח הדירה שלכם, שהיא קצובה בזמן, שתואם את פרק הזמן המתוכנן לביצוע העבודות הקבלניות.

כיסויים ביטוחיים במהלך השיפוצים

ביטוח צד ג שיפוצים הוא האחריות החוקית שלכם כלפי צד ג', הלא הוא הקבלן והפועלים, שמספק כיסוי מפני תאונות במהלך העבודה, כולל נזקים לחומרים ולכלי העבודה שלו.

חשוב מאד לוודא כי בכיסוי הביטוחי ייכלל גם שמכם, כך אם חלילה נגרם נזק לכם או לאחד מדיירי הבית, יובטח לכם כיסוי ביטוחי בשל פגיעה בכם או ברכוש המצוי בביתכם.

עוד חשוב לוודא כי הקבלן עצמו מבוטח בביטוח עבודות קבלניות, כולל אחריות שלו כלפי העובדים שלו.

זכרו שאם אירעה תאונה והקבלן אינו מבוטח, העניינים עלולים להסתבך, ולא לטובתכם.

פורטל צוק ביטוח מעמיד לרשותכם כלי חיפוש נוח, מהיר ויעיל, באמצעותו תוכלו לקבל מגוון רחב של הצעות מחיר לפוליסת ביטוח קבלנים צד ג', שיבטיחו לכם, מעבר לשקט הנפשי שבכיסויים הביטוחיים במהלך השיפוץ, גם מקור אמין להשוואת מחירים ובחירה בהצעה המתאימה ביותר לצרכיכם ולתקציבכם.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וקבלו עד מהרה את ההצעות האטרקטיביות ביותר ממיטב חברות הביטוח.

 

קבלו הצעה לביטוח לעסקים