האם כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות

אף אדם אינו חסין מתאונה מצערת שיכולה לגרום לתוצאות בריאותיות חמורות, כגון פציעה, נכות או מוות. לעתים מסוימות, אדם שנקלע לתאונה בעבודה, על הכביש או בזמן פעילות אחרת, מאבד את כושר העבודה שלו לתקופה מוגבלת או לצמיתות ומצב זה מקשה עליו מבחינה כלכלית. מצב בעייתי כזה משפיע במידה רבה גם על משפחתו של הנפגע, שלוקחת על עצמה בדרך כלל את עלויות הטיפול הרפואי והסיוע בחיי היומיום.

אדם שנפל בתאונה מחזיק את הגב

האם כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות?

כאשר אדם מחליט לגבי הכדאיות של ביטוח תאונות אישיות, עליו קודם כל לחשוב על התוצאות של אירוע פוטנציאלי כזה. מכיוון שאף אדם אינו מעוניין להפוך לנטל על משפחתו ולמצוא את עצמו בקשיים כספיים כדי לממן את הטיפולים הרפואיים, הרי שביטוח כזה הוא מומלץ לכל אחד.

במקרה שאירוע ביטוחי מתרחש למבוטח בפוליסת תאונות אישיות, הרי שהכיסוי כולל פיצוי עבור הטיפולים הרפואיים, אובדן כושר עבודה או תשלום לשאירים במקרה של מוות המבוטח. רוב החברות מציעות גם הרחבה של הביטוח למקרי מחלה חמורים שפוגעת באופן משמעותי במבוטח.

יש לציין, כי ביטוח תאונות אישיות מתייחס לכל אירוע שמתרחש למבוטח במהלך שגרת היום שלו, בין אם זה קורה בעבודה או בשעות הפנאי שלו. כמו כן, בניגוד לפוליסות ביטוח אחרות, הכיסוי מתקיים גם כאשר המבוטח נמצא בחו"ל וזה בתנאי שהוא אינו עוסק בפעילות שלא מכוסה על ידי הביטוח.

מי צריך ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות מומלץ במיוחד לאנשים שחשופים לסיכונים גבוהים יותר מתוקף המקצוע שלהם או הפעילות שלהם בשעות הפנאי. זה כולל בין השאר נהגים על רכב דו גלגלי או טרקטורונים, עובדים בעבודה מסוכנת כמו בניין, חשמל או ביטחון ועוד. צריך לזכור, כי הפוליסות הסטנדרטיות של ביטוח תאונות אישיות אינן כוללות בדרך כלל כיסוי עבור פעילות חריגה מהנורמה, כך שיש לבצע הרחבות ולבדוק היטב את הכיסויים שנכללים בפוליסה.

במידה ואתה רוצה לעשות ביטוח תאונות אישיות, אתר צוק ביטוח מציע לך לעשות השוואה בין הפוליסות הזולות והמקיפות ביותר בשוק – כל זאת ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שאתה צריך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר שלנו ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות