ביטוח מנהלים מיטב דש

מדינת ישראל חוקקה לאחרונה את חוק פנסיית החובה שמחייב כל מעסיק להפריש לעובדים שלו פנסיה חודשית בסכומים מינימאליים. אחד מהמוצרים הפנסיוניים הפופולאריים בישראל הוא ביטוח המנהלים, שנחתם מול חברות הביטוח השונות והוא בעל מאפיינים ייחודיים משלו. מוצר פנסיוני זה כולל מעבר לחיסכון לפנסיה, גם ביטוח חיים למבוטח ואפשרות של הוספת ביטוח אובדן כושר עבודה (בדומה לקרנות הפנסיה החדשות).

אנשים בפגישת ייעוץ לביטוח

ביטוח המנהלים, כמו קרן פנסיה או קופת גמל, מיועד לחיסכון בעת הגיעו של המבוטח לגיל הפרישה (67 לגבר ו-62 לאשה), כאשר הסכומים שנצברו ישולמו למבוטח בצורת קצבה חודשית. אולם, בניגוד לקרן פנסיה למשל, אין ערבות הדדית בין העמיתים בקופה וההסכם הוא של המבוטח מול חברת הביטוח בלבד. זה אומר, כי עליה פוטנציאלית של פרמיה עבור ביטוח חיים לדוגמא, לא תחול על המבוטחים הקיימים אלא רק על המצטרפים החדשים.

תכנית דש פרוגמל ביטוח מנהלים

דש בית השקעות היא חברה שעוסקת במגוון שירותים בתחום הפיננסי. בשנת 2013, דש ביצעה מיזוג עם בית ההשקעות מיטב ולאחריו נתח השוק שלה גדל באופן משמעותי. ביטוח המנהלים של החברה נקרא פרוגמל והיא בעלת מאפיינים ייחודיים שמבדילים אותה מביטוחים של חברות ביטוח אחרות בשוק.

תכנית ביטוח המנהלים של דש מומלצת במיוחד לשכירים שמעוניינים לפצל את השכר שלהם בין ביטוח מנהלים למסלול פנסיה אחר, שכירים שהחלו לחסוך בביטוח מנהלים לאחר שנת 2001, שכירים שסכומי ההפקדה שלהם גבוהים מסכום ההפקדה המותרת בקרן פנסיה ועצמאים שמעוניינים לחסוך לפנסיה במסגרת ביטוח מנהלים.

המבוטח הפוטנציאלי הוא שבוחר את רמת המשכורת שממנה יופרש ביטוח המנהלים שלו ויש באפשרותו גם להוסיף ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה בנוסף להפרשות הפנסיוניות. בנוסף לכך, יש אפשרות להגדיל את סכומי ההפרשות מרכיבי שכר שונים וכך לקבל הטבות מס נוספות ומשמעותיות, הכול בהתאם לחוק.

הכיסויים הביטוחים שנכללים במסגרת ביטוח מנהלים מיטב דש

הכיסוי לביטוח חיים שזמין במסגרת ביטוח המנהלים, כרוך בתשלום חד פעמי של פיצוי לשארים של המבוטח וזאת בניגוד לקרנות פנסיה מסוימות שמעבירות קצבה חודשית. זה מונע את החשיפה של המשפחה להוצאות פיננסיות משמעותיות בעת פטירת מבוטח פתאומית.

הכיסוי של אובדן כושר עבודה לפי ההסכם עם חברת הביטוח במקרה זה הוא עיסוקי (בניגוד לקרנות פנסיה), מה שאומר כי קיים פיצוי למבוטח גם אם אין אובדן כושר עבודה מלא אלא רק חוסר יכולת לעבוד במקצוע שלו. בנוסף לכך, ישנו יתרון גם לאובדן כושר עבודה חלקי, שכן ביטוח המנהלים מאפשר פיצוי באחוז זהה לאובדן יכולת לעבוד (40% אובדן כושר עבודה יזכו את המבוטח ב-40% מהקצבה החודשית).

מיטב דש ביטוח מנהלים – טלפון, יצירת קשר וטפסים שימושיים

שעות הפעילות של המוקד הטלפוני מיטב דש הן 08:00-17:00 בימים א'-ה' ו-08:30-12:30 בימי ו' וערבי חג. הטלפון ליצירת קשר עם המוקד הוא *3366 או 03-7903717. בנוסף לכך, ישנה אפשרות לפנות לנציגי החברה בצ'אט שנמצא באתר האינטרנט או באמצעות פנייה מסודרת עם מילוי כל הפרטים האישיים ומהות הפנייה.

בעמוד הטפסים השימושיים שניתן למצוא באתר החברה, הלקוחות יכולים לאתר בין השאר טפסים להצהרת בריאות, בקשות להצטרפות או שינוי הפרטים האישיים, הרשאות לחיוב חשבון, בקשות משיכה, בקשות לשינוי מסלולים, הגשות תביעה לאובדן כושר עבודה ועוד.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין האופציות הזולות והמשתלמות ביותר של ביטוח מנהלים, הגעת למקום הנכון. המומחים של אתר צוק ביטוח יפרסו בפניך את האפשרויות והמסלולים העומדים לרשותך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים