ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח ישיר

פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה חשובה לכל אחד ואחת, הפוליסה מבטיחה לכל מבוטח שאיבד את כושרו לעבוד, בגלל תאונה או מחלה, לקבל פיצוי כספי עד תום תקופת הביטוח או חזרתו למעגל העבודה. חברות ביטוח רבות מציעות את הפוליסה לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין ההצעות.

לוגו של חברת הביטוח ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר מציעה פוליסה רחבה ומקיפה למבוטחיה הרוכשים ביטוח אובדן כושר עבודה. רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח ישיר מספקת למבוטח פיצוי חודשי עד חזרתו לעבודה או עד תום תקופת הביטוח, לפי המועד המוקדם מבין השניים. הפוליסה מאפשרת למי שאיבד את יכולתו להתפרנס להתקיים בכבוד ולפרנס את בני משפחתו התלויים בו.

ביטוח ישיר ביטוח אובדן כושר עבודה

רוב הישראלים עובדים כדי להתפרנס ולהתקיים, ועבור רובם העבדה היא מקור הפרנסה הראשי והעיקרי. ללא יכולת לעבוד לא ניתן לפרנס את המשפחה אלא אם יש מקורות פרנסה אחרים, לכן ללא רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה חשופים לסיכון גבוה ועלולים לעמוד בפני מציאות כלכלית קשה ומורכבת.

עקב תאונה או מחלה ניתן לרוב לנצל ימי מחלה חופשה ממקום העבודה בהתאם להסדר הקיים במקום העבודה, אך מדובר בתקופה מוגבלת וללא ביטוח מתאים עלולים להתקשות לשמור על רמת החיים ולהתמודד עם ההוצאות השוטפות.

לכן, מומלץ לרכוש מחברת ביטוח ישיר אובדן כושר עבודה וליהנות מפוליסה רחבה המאפשרת לקבל פיצוי חודשי בשיעור של עד 75% מההכנסה ברוטו שמקבלים בעבודה. הפרמיה נקבעת בהתאם למאפייני המבוטח כמו גיל, מין, סוג העיסוק, עישון, מצב רפואי ועוד. כמו כן, הפרמיה משתנה לפי פרמטרים כמו תקופת הביטוח המבוקשת, משך תקופת ההמתנה, מסלול בפרמיה משתנה או קבועה, סכום הפיצוי המבוקש.

כדי לקבל פרטים נוספים אודות ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח ישיר ולהורדת טפסים רלוונטיים לחצו כאן. בנוסף, הנכם מוזמנים להתקשר לייעוץ ופרטים נוספים מחברת ביטוח ישיר ביטוח אובדן כושר עבודה טלפון: 5555555 -03.

למידע על פוליסות ביטוח נוספות של חברת ביטוח ישיר

ביטוח חיים

ביטוח משכנתא

פורטל צוק ביטוח מזמין אתכם לשאול שאלות ולקבל פרטים נוספים בנושא ביטוח אובדן כושר עבודה מחברת ביטוח ישיר. לפרטים נוספים ושלאלות השאירו פרטים בטופס שבאתר וצוות המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם.   

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה