ביטוח ישיר ביטוח סיעודי

חברת ביטוח ישיר היא אחת הגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים בארץ. ביטוח ישיר מעסיקה אלפי עובדים בישראל ומעניקה שירות ללקוחות רבים וזוכה באופן קבוע להערכה גבוהה מבחינת היציבות הכספית ושביעות רצון הציבור. היתרון הגדול של החברה נעוץ בין השאר בצורת העבודה שנעשית ללא מתווכים בדמות סוכני ביטוח – עניין שמוזיל במידה רבה את התשלומים של הלקוחות.

לוגו של חברת ביטוח ישיר

ביטוח ישיר – ביטוח סיעודי

ביטוח ישיר מעניקה כיסוי של ביטוח בריאות ללקוחות רבים, כאשר הסעיפים השונים בפוליסה כוללים גם ביטוח סיעודי למבוטחים. החברה מבטיחה כי מחירי הפרמיה יהיו נמוכים עד 35% מהמחירים של חברות מתחרות וזאת מפאת ההסתמכות על קשר ישיר מול הלקוחות (בניגוד לעבודה מול סוכנים מתווכים). ביטוח הבריאות של ישיר מורכב בתוכו בין היתר מביטוח השתלות וטיפולים בעת הצורך, סעיפים מיוחדים שמתייחסים לביטוח תרופות שאינן כוללות בסל הבריאות וכמובן קצבה קבועה בעת מצב סיעודי זמני או קבוע.

יצירת קשר עם ביטוח סיעודי ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר מפעילה אתר אינטרנט מעודכן שזמין ללקוחות בכל עת וניתן לבצע בו פעולות רבות ללא צורך ביצירת קשר טלפוני עם אחד הנציגים. העמוד המיועד באתר מאפשר ללקוחות לפנות לחברה וזאת על ידי מילוי פרטים ותיאור חופשי של מהות הפנייה.

יותר ויותר אנשים מחליטים לעשות פוליסות ביטוח בתחומים שונים וזאת בגלל מודעות הולכת וגוברת לניהול סיכונים נכון וגם בגלל דרישות של מוסדות כמו בנקים או רשויות ממשלה (ביטוח רכב, ביטוח משכנתא ועוד). אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת לקוראים שלנו את המידע האקטואלי והחשוב ביותר לגבי ההתרחשויות האחרונות בענף הביטוח בישראל. קבלת אינפורמציה מלאה על המסלולים הזמינים של ביטוח, יכולה להביא לחיסכון משמעותי בתשלומי הפרמיה ואף ביטול כיסויים לא נחוצים וכפל ביטוחים.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת הראל

ביטוח לעסק

ביטוח מנהלים

ביטוח מבנה

במידה ואתה חושב לעשות פוליסת ביטוח סיעודי או כיסוי מסוג אחר בתקופה הקרובה, תוכל לעשות זאת באמצעות אתר צוק ביטוח על ידי שיחה טלפונית פשוטה. אנו יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח סיעודי