ביטוח מבנה לבית פרטי

אחת מן האופציות הטובות של בעלי בתים פרטיים לכסות את עצמם מפני נזקים פוטנציאליים לרכוש הנדל"ן שברשותם, היא ביטוח מבנה. כיסוי זה מאפשר לבעלי בתים לקבל פיצוי במקרה של פגיעה בחלקים הקבועים של מבנה הבית.

ביטוח מבנה לבית פרטי

ביטוח מבנה – בית פרטי

מבחינת מאפייני הכיסוי של חברת הביטוח, ביטוח לבית פרטי הינו שונה במידה מסוימת מביטוח מבנה של דירה בבית משותף. ראשית, ביטוח צד ג' שמכסה את המבוטח מפני נזקים פוטנציאליים לרכוש של אנשים אחרים הוא פחות רלוונטי, מפני שהשכנים מרוחקים יותר. שנית, אין צורך בתוספת של ביטוח ערך קרקע משום שהוא בדרך כלל כבר כלול בתוך הכיסוי על המבנה.

ביטוח מבנה לבית פרטי מכסה את המבוטח מפני אירועים שגורמים נזקים לכל החלקים הקבועים והמובנים בבית, בין השאר דלתות, קירות, חלונות, דודי שמש, צנרת של אינסטלציה, שערים וגדרות, מרפסות ועוד. הנזקים הפוטנציאליים יכולים להיגרם על ידי שורה של גורמים חיצוניים – שריפות, רעידות אדמה, שיטפונות, פעולות מלחמה, תאונות אנוש, דליפות גז, פריצות, גניבות ועוד כהנה וכהנה.

ביטוח מבנה לבית פרטי – אפשרויות הרחבה לפוליסה

ביטוח המבנה נותן שקט מסוים לבעל הבית הפרטי ומאפשר לו לקבל פיצויים כספיים במקרה של נזקים לחלקים הקבועים במבנה. עם זאת, יש באפשרותו גם לבצע הרחבות שונות לביטוח זה ולכסות למשל גם את התכולה של הבית. אפשרות זו היא רלוונטית במיוחד לאנשים שמתגוררים באזורים עם אחוזי פשיעה גבוהים או שמא משכירים את ביתם יחד עם התכולה.

ביטוח תכולה מאפשר קבלת פיצויים על נזקים פוטנציאליים למכשירים אלקטרוניים, רהיטים ועוד מוצרים יקרי ערך רבים ושונים. סכום התוספת לפרמיה נקבע על ידי השמאי לאחר בחינת התכולה של הבית.

נציין, שהפוליסות של ביטוח מבנה לבית פרטי יכולות להיות שונות למדי מבחינת רמת הכיסוי והעלות שלהן בחברות ביטוח שונות. למבוטחים הפוטנציאליים, מומלץ מאד לעשות סקר שוק יסודי ולקרוא את הסעיפים הקטנים של חוזה הביטוח.

אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים השוואה בין הפוליסות הזולות והמקיפות של ביטוח מבנה ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה רוצה לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטיך האישיים באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח מבנה